Webzen Wcoin, Mu Online Wcoin Paketleri GameJETON’da

Webzen Wcoin ve Mu Online Wcoin Bakiyesi Nasıl Yüklenir?

1: webzen.com Sitesine Gidip, Hesabımıza Giriş Yapıyoruz..

2: Hesabımıza Giriş Yaptıktan Sonra, Yukarda üst Menüde “TOP UP” Yazan Yere Tıklıyoruz..

3: Açılan Sayfada Oynadığınız oyunu Seçip Devam Butonuna Basıyoruz. Biz Mu Online’yi Seçtik.

4: Açılan Bölümde Solda Ödeme Yöntemleri var. Burdan Terminal3 “Paymentwall” Mint Kartı Seçiyoruz.

5: Ödeme Yöntemini Seçtikten sonra, Webzen Wcoin Paketleri Karşımıza Çıkacak. Wcoin Paketlerini Seçmeden Önce, Hangi Para biriminde Ödeme Yapmak istediğinizi Seçebilirsiniz. Örnek “EURO” veya “Dolar, USD” olarak. Ödeme Yapmak istediğiniz Para Birimini Seçtikten Sonra Hangi Paketi Almak istiyorsanız o paketi seçin. Biz, Mu Online 2390+70 Bonus Mint Card 20 EUR olanı Seçtik.

6: Bizi Ödeme Sayfasına Yönlendirecek. Açılan Sayfada Dilerseniz Yine Para birimini Değiştirebilirsiniz.

7: Para Birimini Seçtikten Sonra Mint Pin Kodu Girme Ekranı Açılacak. Sitemiz üzerinden Satın Aldığınız Mint Prepaid Card Pin Kodunu Bu bölüme Girip, Altta Bulunan Satın Al Butonuna Basıyoruz. Ortalama 5 sn içinde işlemimiz Tamamlanmış oluyor.

Ucuz Webzen wcoin veya Mu Online wcoin Nerden Alınır?

Sitemiz üzerinden indirimli olarak Webzen wcoins satın alabilirsiniz. Sitemizden üyeliksiz veya üyelik oluşturarak alışveriş yapabilirsiniz. Sitemizden Mint Card Satın alarak Webzen veya Mu Online Hesabınıza Wcoin Paketleri Yükleyebilir Satın alabilirsiniz. Satın al butonuna tıkladıktan sonra oyunu sepetinize ekleyin ardından ödeme yönteminizi seçerek ilerleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden tüm kredi kartı türleri ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı bankalarımızla kredi kartlarınız ile taksitli oyun alışverişi yapabilirsiniz. Bunların yanında Bitcoin ile ödeme, Bitcoin Cash ile ödeme ve Etherium gibi kripto para birimleri ile ödeme yapabilirsiniz. Anlaşmalı bankalarımıza yapacağınız havale işleminin ardından, anında ürün satın alabilirsiniz. Mint Kart fiyat bilgileri satın al butonunun hemen yanındadır.

Mu Online, Webzen wcoin Paketleri ve Çeşitleri

> > > Ucuz Mint Card Pin Kodu Satın Almak için Buraya Tıklayabilirsiniz. < < <

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir