Son zamanlarda yeni bir Valorant bug’u tur atıyor, ancak bu sefer sorunlu bir ajan veya harita ile ilgili değil.

Valorant‘ın benzersiz ve canlı dış görünüm serisi BlastX, rakip oyunculara ücretsiz bir duvar korsanlığı sağlayan yeni hatanın merkezinde yer alıyor. Parlak renkli nerf silahlarından esinlenilen silahlar, oyuncuları duvarların arkasından açığa çıkararak sıralı oyunlarda yerini ortaya çıkarabilir

Riot Games, oyuncuların savaş geçişinde kazanmaları ve Valorant puanları ile satın almaları için tonlarca oyun içi kozmetik ekledi. BlastX, animasyonlu animasyon stili ve Nerf oyuncaklarını anımsatan renkleri sayesinde oyundaki en unutulmaz dış görünüm çizgilerinden biri. Oyuncular, Valorant pazarından paketi kapmak için hızlı davrandılar, ancak en son oyun bozan aksaklık nedeniyle tercihlerinden pişmanlık duyuyor olabilirler.

Riot Games’in taktiksel nişancı oyununda daha önce çeşitli aksaklıklar vardı, ancak BlastX hatası birkaç rekabetçi oyuncuyu sıcak suya indirdi. Son zamanlarda, en iyi Brezilyalı oyuncu Aspas, Ascent’teki bir duvardan bir düşmanın silahını tespit ettiğinde yayın sırasında hile yapmaktan suçlu bulundu. Kariyeri, böcek oyuncular arasında viral hale gelene kadar yıkımın eşiğindeydi.

BlastX serisi, oyuncular bir silah kuşanmayı seçtiğinde açılma animasyonu sunar. Bazen oyuncu konumlarını ortaya çıkaran veya ekranda gözle görülür bir kalıntı bırakan sarmalama etkisi olduğu ortaya çıktı. 100 Hırsızların profesyonel oyuncusu Peter ” Asuna ” Mazuryk hatayı doğruladı ve oyunculara bir yama teslim edilene kadar derileri donatmaktan kaçınmalarını tavsiye etti.

Asuna, “Bu, onları yükselttiğinizde ve silahı çıkardığınızda, Noel görünümleriyle ilgili bir hata. Silahın ambalajını duvarların arasından gösteriyor. Yamalanıncaya kadar bu cildi kullanmanızı tavsiye etmeyin,” dedi.

Yorumundan sonra, tonlarca Valorant oyuncusu, tıpkı bir duvar korsanında olduğu gibi, etrafta uçuşan kağıtların, duvarların arasından görünen ajanların ve düşman silahlarının kırmızıyla vurgulanan böcek klipleriyle öne çıktı.

Valorant geliştiricisi, BlastX paketi wallhack hatasına yanıt veriyor

Valorant geliştirici oniram, ilk olarak Aspas’ın durumunda ortaya çıkan hatanın fikrini reddetti, ancak diğer Valorant oyuncularının kanıtları, oniram’ı bu olasılığa ikna etti. Geliştirici şikayetleri kabul etti ve BlastX wallhack hatasıyla ilgili benzer raporların alındığını söyledi. Oniram, toplanan kanıtların yardımcı olduğunu ve sorunun arka planda araştırıldığını garanti etti.

Bir başkası da bunun aynı sorunu olan bir hayalet görebildiğimiz bir örneğini paylaştı, sadece duvardaki silueti değil, aynı zamanda kağıdın yırtılması ve düşmesi’de.”Bu asla olmamalı”

Oyun bozan hata henüz düzeltilmedi. Bu nedenle, geliştirici sorunu çözene kadar BlastX görünümlerinizi bir süre paketlemeniz önerilir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir