Valorant‘ın geliştiricileri nihayet 7/24 bir deathmatch sunucusu için talepleri kabul ettiler..

Riot Games‘in taktiksel nişancısı şu anda görünürde sonu olmadan sorunsuz saatler geçirebileceğiniz tipik bir pratik moduna sahip değil. Valorant‘ın çeşitli oyun modları var, ancak hepsi kaybetme veya kazanma konseptine dayanıyor. Bu rekabet, bir oyunu heyecanlı hale getirebilir, ancak çoğu oyuncu, yalnızca tabanca veya tüfek gibi özelliklerle sıradan bir ölüm maçı modunu tercih eder. Valorant, yalnızca kişinin atış tekniğini uygulamaya adanmış bir oyun moduna ihtiyaç duyuyor.

Valorant’ın ürün yöneticisi profesyonel oyuncuya yanıt verdi ve geliştiricinin neden tipik bir ölüm maçı modu eklemek için acele etmediğini açıkladı. Jared Berbach, Riot Games‘in şu anda oyununda iki tür oyuncuyu hedeflediğini açıkladı. Bazı oyuncular, savunucuların oynamasına karşı sıradan bir saldırgan için ölüm maçı sunucularında takılmaktan hoşlanırken, diğerleri amaçlarını geliştirmek için bağlanır. Sonsuz bir alıştırma modu, uzun süreli rekabetçi bir oyuna bağlı kalmayı tercih eden eski türe hizmet etmeyecektir.

> > > Ucuz Valorant VP Satın Almak ve Güncel Fiyatlarını Görmek için Tıkla < < <

Geliştirici ayrıca, iki tür izleyici kitlesine hitap etmesine rağmen, ölüm maçında sıraya giren oyuncuların diğer modlara kıyasla hala nispeten düşük olduğunu açıkladı. Riot, oyun süresinin uzatılmasının, oyuncuların oyuna katılmasına veya oyundan çıkmasına izin vermenin oyuncu sayısını daha da etkileyebileceğini ve bu da her iki seyirci için de ölüm maçı deneyimine zarar verebileceğini iddia ediyor. Bununla birlikte, kodlama sorunları nedeniyle biraz zaman alabilecek olsa da, kartların içinde saf bir uygulama sunucusu var.

Cesur geliştiriciler daha önce, oyuncuların oyunun ortasında uygulama sunucularına katılmasını sınırlayan istemci sorunlarına ışık tutmuştu. Jared Berch, kısıtlamalarla ilgili sorun çözüldüğünde, kesinlikle FFA “Sonsuz / Isınma” modunun bir olasılık olabileceğini sağladı. Rekabetçi oyuncular, yeteneklerini başka bir yerde göstermek istediklerinde bağlantı kurma ve ayrılma araçlarına sahip olacaklardır.

Valorant’ta hangi oyun modları var?

Valorant şu anda beş oyun moduna sahiptir: Rekabetçi, derecelendirilmemiş, Spike Rush, ölüm maçı ve son Eskalasyon modu. Oyuncuların yeni ajan ve yetenekleri denemesi için Uygulama Menzili de mevcuttur. Oyunun resmi sürümlerinden sonra Deathmatch ve Escalation modları eklendi. Diğer modlar Project A ile piyasaya sürüldü. Tabanca yarışmaları ve üçe karşı üç oyun gibi daha kısa süreli oyun modları, Valorant geliştiricilerinin açıkladığı gibi, gelecekteki bölümlerde tanıtılabilir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir