Valorant’ın yeni Ajanı Astra ortaya çıktı

Valorant’ın, ajanı ortaya çıktı ve adı Astra. Riot Games, Pazar günü Astra’nın yetenek setini açıkladı ve kozmik güçlerin yanı sıra birkaç tanıdık efektle dolu.

Astra’nın kiti çoğunlukla yıldızları haritanın etrafına yerleştirmek etrafında döner. Yıldızlar, Astra’nın farklı efektler yaratmak için kullanabileceği küçük fırlatılabilir mermilerdir. Bir Yıldız yerleştirmek için Astra’nın Astral Formuna geçmesi gerekiyor ve bu sayede onları haritanın herhangi bir yerine yerleştirebiliyor.

Bir Yıldız yere düştüğünde, Astra ona belirli etkiler vermek için onu diğer yetenekleriyle etkinleştirebilir. Bir etki yıldızın etrafındaki küçük bir alanda sarsıcı bir patlama yaparak, yıldızın patladıktan sonra düşmanları şaşkına çevirir. Bir diğeri, uzaktan çalıştırılan bir sis bombası gibi küçük bir duman bulutu yaratır. Yeteneklerinden biri olan Gravity Well, patlamadan önce yakındaki oyuncuları çeker ve onlara daha fazla hasar almalarına neden olan bir debuff verir.

 > > > Ucuz Valorant VP Satın Almak için Tıkla < < <

Astra, Yıldızlarını Dağıt adlı bir yetenekle de alabilir. Yıldızlar yakalandıklarında kısa süreliğine sahte bir duman bulutu oluşturur ve Astra bunu düşmanlarını kandırmak için kullanabilir.

Son olarak, Astra’nın Ultimate yeteneği, haritanın herhangi bir yerine devasa bir duvar koymasına ve bir parçayı diğerinden ayıran bir bariyerle her şeyi ikiye ayırmasına olanak tanır. Oyuncular duvardan geçebilir ancak mermiler hareket edemez ve ses bir taraftan diğerine yoğun şekilde sönümlenir.

Astra, Valorant Episode 2, Act 2’nin başlamasıyla 2 Mart’ta yayınlanacak . O zamana kadar yeteneklerinin tam listesi burada:

C — GRAVITY WELL

Yıldızları Astral Formda Yerleştirin
Bir Yerçekimi Kuyusu oluşturmak için bir Yıldızı etkinleştirin. Bölgedeki oyuncular, patlamadan önce merkeze doğru çekilir ve tüm oyuncular hala Kırılgan içinde sıkışıp kalır.

Q — NOVA PULSE

Yıldızları Astral Formda Yerleştirin
Bir Nova Nabızını patlatmak için bir Yıldızı etkinleştirin. Nova Nabız kısa bir süre şarj olur, ardından saldırarak bölgesindeki tüm oyuncuları sarsar.

E — NEBULA

Yıldızları Astral Formda Yerleştirin
Bir Nebulaya (duman) dönüştürmek için bir Yıldızı etkinleştirin.

F — DISSIPATE

Dağıtmak için Yıldız üzerinde (F) kullanın, bir gecikmeden sonra Yıldızı yeni bir konuma yerleştirmek için geri getirin.

Dağılma, geri dönmeden önce Yıldız’ın konumunda kısa süreliğine sahte bir Nebula oluşturur.

X — ASTRAL FORM/COSMIC DIVIDE

Yıldızları Birincil Ateşle yerleştirebileceğiniz Astral Form’a girmek için etkinleştirin. Yıldızlar daha sonra yeniden etkinleştirilebilir ve onları Nova Pulses, Nebulas veya Gravity Wells’e dönüştürür.

Kozmik Bölünme yüklendiğinde, onu nişan almaya başlamak için Astral Formdaki İkincil Ateşi kullanın, ardından iki konum seçmek için Birincil Ateşi kullanın. Bir Sonsuzluk Kozmik Bölünmesi, seçtiğiniz iki noktayı birbirine bağlar. Cosmic Divide, mermileri engeller ve sesi büyük ölçüde azaltır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir