Steam’de patlayan Viking oyunu Valheim nedir?

Viking game Valheim, Steam satış tablolarını alt üst eden bir hayatta kalma sanal alanı deneyimidir. Valheim, 2 Şubat’taki lansmanından bu yana en çok satanlar listesinin başında yer alıyor ve yaklaşık 13.000 yorumla “son derece olumlu” bir derecelendirmeye sahip. Bu devasa oyunun minicik bir indirmesi var.

Valheim oynarken, İskandinav mitolojisinden ilham alan ve esasen Viking arafı olan, prosedürel olarak oluşturulmuş devasa bir dünyaya giriyorsunuz.

Göreviniz Odin’in düşmanlarını bulup öldürmek ve Velheim krallığına düzen getirmek. Bunu yapmak için, tehlikelerle dolu zorlu bir ortamda keşfetmeniz, inşa etmeniz, yükseltmeniz ve savaşmanız gerekecek.

Valheim’ı Steam Cüzdan Kodu satın alarak Steam kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Bu muhteşem hikayenin tadını çıkarın!

> > Ucuz Steam Cüzdan Kodu Satın almak için Tıkla < < <

Buradaki vurgu, elbette, prosedürel olarak üretildiği için, iki oyuncunun deneyiminin aynı olmayacağıdır. Arkadaşlarla oynamadığınız sürece. Yine de, dünyaya ne kadar uzağa giderseniz, ortam o kadar zorlaşır. Aynı zamanda, ilerledikçe ödüller daha da zenginleşir.

Sonunda, yeterli kaynak toplayarak, sularda dolaşmak ve daha fazlasını keşfetmek için bir Viking gemisi inşa edebilirsiniz. Sadece yüzeyin altında gizlenen çeşitli deniz canlılarına dikkat edin. Ayrıca seyahat ederken kaleler ve ileri karakollar inşa edebilir ve işleri kolaylaştırmak için hızlı seyahat için portallar inşa edebilirsiniz.

Bağışlayıcı bir başlangıç ​​mı?

Hayatta kalma oyunları genellikle cezalandırıcıdır. Bu canavarın doğası ve eğlencenin bir parçası. Ancak Valheim iyi çalışıyor, çünkü başlamanıza yardımcı olacak basit öğreticiler içeren erişilebilir bir tasarımla oyunu kolaylaştırıyor. Ayrıca size çiftçilik, işçiliği, dövüş ve daha fazlasını içeren oyunun temellerini güzel bir şekilde öğretiyor.

Bir şeyi bilmeniz gereken her seferinde, bir kuzgun size bir parça bilgi vermek veya bilmeniz gerekenler hakkında yardımcı bir ipucu vermek için içeri girer.

Ayrıca diğer ipuçları için okuyabileceğiniz dünya çapında rune taşları da bulacaksınız.

Bağışlayıcı olduğunu söyledik ama bu hayatta kalmanın kolay olduğu anlamına gelmez. Oyunun ilk 20 dakikasında yaklaşık 10 kez öldük. Domuzları yumruklarken öldük. Goblinlerle savaşırken öldük. Daha fazla domuzdan kaçamadığımız için öldük. Yüzerken dayanıklılığımız bitince boğulduk. Hatta yemek pişirmeye çalışırken kazara ateş aldığımızda neredeyse ölüyorduk. Kesilen bir ağaç yanlış yere düştüğünde de öldük.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir