Smeet Coins, Vip Yükleme ve Satın Alma işlemi.

Mynet Smeet Oyunu için; Ucuz Bakiye Yükleme, Coins Yükleme, Vip Yükleme ve Satın Alma Nasıl Yapılır Hakkında Örnek Resimli Anlatım.

1: Oyuna Giriş Yaptıktan Sonra, Sağ Üste Coins Simgesine Tıklıyoruz.

2: Açılan Sayfada Ödeme Seçenekleri Karşımıza Çıkacak. Sağ Taraftaki ok > Simgesine Tıklıyoruz, Ödeme Seçeneklerinde Mint Prepaid Card Ödeme Yöntemini Seçiyoruz. Resimde Gösterildiği gibi Altta bulanan Para Birimini Değiştiriyoruz. Mint Card USD veya Mint Card EUR Olarak Ödeme Yapabiliriz. Para Birimini Seçtikten Sonra Altta bulunan Coins Satın Al Yazan Butona Tıklıyoruz.

3: GameJETON.com Sitemiz üzerinden Satın Almış olduğunuz Mint Card USD veya Mint Kart EUR Pin Kodunu Resimde Gösterilen Bölüme Yazıyoruz. Altta Bulunan Satın Al Yazan Butona Tıklıyoruz. Bir kaç Saniye içinde Ödeme işlemi Tamamlanmış oluyor.

 

> > > Ucuz “Mint Prepaid Card” Satın Almak için Buraya Tıklayabilirsiniz. < < <

Smeet.com’u keşfedin

Mynet Smeet, üyelerin sanal ortamda hareket etmek için 3D avatar kullandığı tarayıcı tabanlı bir video oyunudur. Smeet Communications GmbH tarafından geliştirilmiştir ve merkezi Berlin, Almanya’dadır. Smeet, insanların avatarlarıyla buluşup etkileşimde bulunabilecekleri sanal dünyalar yaratır.

Mynet Smeet, tarayıcı tabanlı ücretsiz bir 3D Sosyal Sohbet Oyunudur. Smeet’te, yeni insanlarla şakacı bir şekilde tanışabileceğiniz ve istediğiniz kişi olabileceğiniz çok sayıda 3D Hangouts keşfedebilirsiniz! Kendi 3D Avatarlarını yaratan, 3D Evler tasarlayan, sohbet edip flört eden, oyun oynayan, başkalarıyla müzik ve video paylaşan ve çok daha fazlasını yapan 22 milyondan fazla Smeeter (Avrupa’da lider 3D Sohbet Oyunu) var. Tamamen yeni bir tür etkileşimli 3D Sosyal Oyun deneyimini yaşayın! smeet.com’da düzenli ve sık güncellemeler vardır, bu nedenle heyecan ve yeni oyun zorlukları asla bitmez!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir