Kısa Bir Mola

Smart IPTV Satın Alma

Smart IPTV, SipTV.APP Satın Alma ve Aktivasyon işlemi Nasıl Yapılır

GameJETON Güvencesi ile Smart IPTV ve Siptv.app için Satın Alma, Yükleme ve Aktivasyon işlemini Ucuz Mint Card ile 7/24 Beklemeden Anında Yapabilirsiniz.

siptv.app/activation/ Sitesinde Nasıl Aktivasyon işlemi Yapılır Örnek Resimli Anlatım.

1: https://siptv.app/activation/ Sitesine Giriş Yapıyoruz. Sayfayı Az aşağı kaydırdığımzıda Ödeme Yöntemleri Karşımıza Çıkacak. Paymentwall Yazan Yerden Yükleme işlemini Yapıcaz. Bizden istenilen Bilgileri, Your E-Mail: ve Your MAC: Adresimizi Yazdıktan Sonra Activate Yazan Butona Basıyoruz.

2: Açılan Sayfada Yeşil Renkli Mint Yazan Bölüme Tıklıyoruz. GameJETON.com Sitemiz üzerinden Satın Almış olduğunuz Mint Kart Pin Kodunu Açılan Bölüme Yazıyoruz. Siptv Fiyatı 5,49 EUR’dur. Sitemizden 5 EUR ve 1 EUR Şeklinde Mint Prepaid Card Satın Alarak veya Direk 10 EUR Mint Card Satın Alarak Yükleme Yapabilirsiniz. Artan Paranızı Kullanabilir, Veya Pin kodlarını Birleştirebilirsiniz. Pin kodunu Yazıp Satın Al Butonuna Tıklayın.

3: Tüm işlemleri Doğru Yaptı iseniz, Aşağıdaki Resimdeki gibi Bölüm Açılır. Satın Aldığınız için Teşekkür Ederiz. Siptv.app Yükleme ve Aktivasyon işlemini Tamamlamış oluyoruz.

NoT: Mint Card Pin Kodlarını Birleştirebilirsiniz. Örnek Satın Almak istediğiniz Ürünün Fiyatı 8 EUR olsun, Sizde’de Sadece 5 EUR MINT Pin Kodu var Diyelim.. Sitemiz Üzerinden 1 adet Daha 5 EUR Mint Card Satın Alarak Ödeme Yapabilirsiniz. Mint Kart Pin kodu Girme Bölümünde, 5 EUR Olan Pin Kodunu Girin, Sistem Yetersiz Bakiye Uyarısı verir, Yeni Bir Kod Daha girmenizi ister. Diğer Satın almış olduğunuz Mint Pin 5 EUR olan Koduda girerek ödeme işlemini Tamamlayabilirsiniz.

 

> > > Ucuz “Mint Prepaid Card” Satın Almak için Buraya Tıklayabilirsiniz. < < <

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir