Silkroad Vip Buf Hakkında

Merhaba Arkadaşlar, Bu Yazımızda Silkroad Vip Sistemi Hakkında Bilgiler paylaşmak istiyorum. Bir çok oyuncu Vip sistemini tam olarak bilmediği için, bu konuda çok soru almaktayız. Umarım yazımız faydalı olur.

Silkroad Online’de Bronze Buf, Silver Buf, Gold Buf, Platinum Buf Özellikleri vardır. Silkroad Hesabınız, Jc Planet ise Jc C-Coin Satın Alıp Hesabınıza Yüklemeniz Gerekiyor.. Joymax Hesap ise Joymax Silk Satın Alıp Yüklemeniz Gerekiyor. Silkroad Vip Buf Aktif Olan Hesaplar Oyuna 1 Ay Boyunca Tek Tıkta Giriş Yapmaktadır. Sıra Beklemeden Anında Her Servera Giriş Yapabilirsiniz. Ucuz Jc Planet Coin Satın Almak için, > > > Buraya Tıklayabilir < < < Ucuz Joymax Silk Satın Almak için ise, > > > Buraya Tıklayabilirsiniz. < < < Satın Aldığınız Jc Planet Coinleri veya Joymax Silkleri Hesabınıza Nasıl Yükleme Yapacağınız Hakkında Bilginiz yok ise, Haberler Blog Sayfamızdan Jc Coin Yükleme Nasıl Yapılır için > > > Buraya Tıklayabilirsiniz < < <  Joymax Silk Yükleme Nasıl Yapılır Örnek Resimli Anlatıma Ulaşmak için > > > Buraya Tıklayabilirsiniz. < < <

Genellikle Oyuncular Hesaplarını Silver Buf Yapmaktadırlar. Hesabınızı Silver Buf Yapmak için, En az 300 Jc C-Coin veya 300 Joymax Silk Yükleyip Harcamanız Gerekiyor. Örnek: 299 Coin Harcadınız, veya 299 Joymax silk Harcadınız varsayalım, Bu aşamada Hesabınız Vip olmaz. Silver Vip Buf Aktif olması için, En Az 300 Coin, veya Silk Yükleyip Harcamanız Gerekmektedir. Jc Coin veya Joymax Silk Yüklemesi Yaptıktan Sonra, Harcama Yaparken Dikkat Etmeniz Gereken Bir kaç nokta vardır.

Bir Çok Müşterimizden Şu şekilde Sorular almaktayız: Sattığınız Coinler J-Coinmi? C-Coinmi? Burda Bir Kafa Karışıklılığı ve Bilgi kirliliği Vardır. Jc Planet Sitesinde Bir çok ödeme Yöntemi Vardır. Bu ödeme Yöntemleri Arasında, Kredi Kartı, Paypal, Skrill VB. Ödeme Seçenekleri Mevcuttur. Kredi Kartı, Paypal, Skrill VB. Ödeme Yöntemlerini Seçip Ödeme Yaparsanız, Hesabınıza Normal J-Coin Yüklenir. Bu Yüklenen Coin ile Satın aldığınız ürünler Stala Koyulmaz, Satılamaz, Başka Hesaba Aktarılamaz, Hesabınız Vip Buflu olmaz. Bu Sadece Jc Planet’in Resmi Sitesinde Kredi Kartı, Paypal, Skrill VB. ile yapılan ödemelerde Geçerlidir. Diğer Ödeme Yöntemleri ile Yapılan Ödemelerde, Örnek E-Pin Kodu Olarak Hesabınıza Jc Coin Yüklemesi Yaparsanız, Hesabınıza Jc C-Coin Olarak Yüklenmiş olur. Hesabınıza Yüklenen Jc Planet C-Coin ile Satın Alacağınız ürünleri Stala koyabilir, Satabilir, Başka Hesaplara Aktarabilir ve Hesabınız Vip Buf Aktif Olur.

 

Dikkat Etmeniz Gereken Diğer Bir konu ise, Hangi Ürünleri Satın aldığınızdır. Joymax’ın Sitesinde Veya Jc Planet’in Sitesinde, Resimde De Göreceğiniz Gibi Her üründen 2 şertana Vardır. Örnek Premium Plus Ürününden 2 Tane Vardır. Bunlar Aynı üründür. Aralarındaki Fark, Biri Gold Üründür, Diğeri Gümüş Üründür. Gold Ürün olandan Satın Alırsanız, ( Sarı Altın Renkli Ürünlerden Alırsanız ) Stala Koyabilir, Satabilir, Farklı Hesaplara Aktarabilirsiniz. Hesabınızda Vip Buflu olur.

 

Diğer Üründen Yani (Gümüş Renkli) Ürünlerden Alırsanız, Bu ürünleri Stala Koyamaz, Satamaz, Başka Hesaplara Akataramazsınız. Hesabınızda Vip Olmaz. Bazı Müşterilerimiz, Bu Gümüş Renkli ürünlernden Yanlışlıkla Satın aldıkları için Hesapları Vip Buf Aktif olmuyor. Bize Soruyorlar Neden Hesabım Vip Buf olmadı? Sattığınız coinler Jc Coinmi? Yoksa Jc C-Coinmi? işte Hesabınız Vip Buf olmamasının Nedeni Yukarda Yazdığım Ürünlerden Kaynaklanmaktadır.

 

 

Sorun Yaşamamanız için, Herneişlem Yaparsanız Yapın!! Dikkatli ve okuyarak yapınız. Karşınıza Çıkan Talimatları uyarıları okuyunuz. Lütfen Ezbere iş Yapmayınız. Herşeyi Doğru Yaptığınızda Aşağıdaki Resimdeki Gibi Silk veya Coin Harcamalarınızı Görebilirsiniz. Ok işareti ile gösterdiğim yer 300 Silk veya 300 Coin üzerindeyse, Hesabınız Silver Buf olur.

Yaptığınız Harcamalar oyuna hemen yansımaz. Her akşam Tükiye Saati ile 18:00 Da Hesabınıza Yansır. 300 Coin üzeri Harcama Yaptı iseniz Akşam 18:00 Dan sonra Vip Bufunuz Aktif olur. Hesabınızı Gold Vip Buf Yapmak için, En Az 1.000 C-Coin veya 1.000 Silk Yükleyip Harcama Yapmanız Gerekiyor. Platinum Vip Buf Yapmak için ise En az 5.000 K Üzeri Silk veya Jc Coin Yükleyip Harcama Yapmanız gerekiyor. Umarım Yazdıklarım Vip Buf Hakkında Bilgisi Olmayan Oyunculara Yardımcı olmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir