Silkroad Online

Silkroad Phbot Süre Yükleme Hesap Açma

– Silkroad Online Phbot Süre Yükleme & Yeni Hesap Açma Nasıl Yapılır –

 

İlk Olarak Şunu Belirtmeliyim.. Silkrod Online PHbot, Phbot Crap Trap, Sbot Gibi Ürünlerin Türkiye Tek Yetkili Satıcısı ve Distribütörü GameJETON.com’dur. Silkroad Online Ürünlerini Çok Daha Uygun Fiyatlara Bizden Satın Alabilirsiniz.

Sitemizden Satın Alacağınız Phbot Ürünleri ve Sbot Ürünleri Otomatik E-Pin Kodu olarak Teslim Edilmektedir. Size Teslim Edilen Bu E-Pin Kodları ile İster Yeni Bir Hesap Açın, İsterseniz Var olan Hesabınıza Süre Yüklemesi Yapın Fark Etmez.

PhBot E-Pin Kullanma: Linke Tıklayın Bu sayfaya giriş yapınız.>> https://phbot.org/phbot/redeem/ << Açılan Sayfada En üstteki kutucuğa, Yeni Phbot Hesabı Açacaksanız Eğer, Güncel Aktif Olan Bir Mail Adresi Yazınız. Unutmayacağınız Bir Mail Adresi Yazınız. Phbot Hesap Bilgileriniz Otomatik Sistem Tarafından Yazmış olduğunuz Mail Adresinize ileticektir. Var Olan Herhangi Bir Phbot Hesabınıza Süre Yüklemesi Yapacaksanız Eğer, Daha önce Kayıt Yaptırdığınız Veya Yeni Hesap Açtığınız Mail Adresinizi Yazarak Süre Yüklemesi Yapabilirsiniz.

Alttaki 3/4 kutuya sırası ile bizden satın almış olduğunuz Kart ID (kısa olan) ve Kart Şifresini (uzun olan) yazıp son olarak en altta yer alan “Kurtar Redeem” butonuna tıklayınız işleminiz tamamlanacaktır.

Silkroad Phbot
Kapat

Silkroad PHBOT 2 HAFTA

15,50 
Silkroad Phbot
Kapat

Silkroad PHBOT 4 HAFTA

30,00 
Silkroad Online Phbot
Kapat

Silkroad Phbot 8 Hafta

60,00 

PHBOT YENİ HESAP AÇMA VE SÜRE YÜKLEME NASIL YAPILIR?

İlgili Yazılar

4 Yorum

 1. Brian dedi ki:

  Harikaa Teşekkür ederim

 2. isaac dedi ki:

  Teşekkür ederim Sorunsuzca yükledim bot süremi.

 3. Jamesrar dedi ki:

  Thanks

 4. orhan6142 dedi ki:

  Serkan beye ilgisinden dolayı teşekkür ederim sorunsuz kurdum güvenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir