Her şeyden önce ticaret yapabilmemiz için canavarlardan düşen “specialty goods box” ları toplamamız gerekli..

Meslek çantamız dolduğunda envanterden meslek kıyafetimizi giyiyoruz (Meslek kıyafetini giyebilmek için hiçbir partide olamamanız gerekli).

Ticarete başlamadan önce atçıdan “recovery kit” ve “abnormal state recovery potion” yeterli miktarda almamız gerek (50 şer adet yeterli olacaktır)


Jangan’ da Hunter için konsiniye yakınındaki “Tüccar Yusun”a Thief için ise batı kapısına giderken soldaki köprünün ardındaki “Kaçakçı Chao” ya gidiyoruz.


Skill sayfasındaki job bölümünden kervan petini çağırıyoruz. Meslekçi npc sini tıklayınca açılan sayfadaki listede 7. hedef ticarete başla
Satırına tıklıyoruz ekrana gelen onay penceresinde “evet” diyoruz. Böylece toplanan s.g.box’ larımız kervan petine aktarılıyor. Artık uygun gördüğümüz en kısa yoldan hotan şehrindeki diğer meslek npc mize doğru yola çıkabiliriz.

Hotan da hunter npc si atçı önündeki “Tüccar Sabonue” thief npc si ise hotan güney giriş merdivenleri solundaki “Kaçakçı Isutade” dir.

Npc seçilince bu kez 8.hedef ticareti tamamla Satırını tıklayıp onay ekranına yine evet diyoruz. 
Ticaretimiz tamamlandı teslim ettiğimiz s.g.box kadar ticket , x2 katı kadar stone elde ettik. (hunterlar blue stone thiefler black stone kazanır.)

İlgili Yazılar

Yorum

  1. Ahmet guner dedi ki:

    Eski.lervan sistemini istiyoruz neden oyuncuların sesi e kulak vermiyorsunuz. Bu gidişle çok oyuncu kaybedeceksiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir