Silkroad Online

Silkroad Sbot Hesap Açma

– SBOT YENİ HESAP ÜYELİK AÇMA –

 

Merhaba Arkadaşlar.. Bu Yazımızda Sbot Yeni Üyelik Yeni Hesap Açma, Nasıl Yapılır Hesap Bilgilerimizi Kaç Pc’de Kullanabileceğimizi ve Bot username değişim hakkında Bilgiler vereceğim. Sbot Süre Uzatma Veya Süre Yükleme işlemi hakkında Detaylı Bilgileri Diyer Yazımıza bakabilirsiniz. >>Silkroad Sbot Süre Uzatma

Öncelikle bot-cave.net sitesine giriyoruz. Log in or Sign up veya Sign up now a tıklıyoruz.

Açılan ekranda “Your name or mail address” satırına üyelik için kullanacağımız mailimizi yazıp No, create an account now seçiyoruz. signup butonuna basıyoruz.

Gelen ekrandaki bilgileri dolduruyoruz. Burada dikkat etmemiz gerekenler, name ve botusername aynı olamaz Şifre en az 8-16 karakter olup rakam +büyük + küçük harfden oluşacak.
Botusername küçük büyük harf ve rakam içerebilir özel karakter içeremez.

Kayıt tamamlandığında resimdeki ekrana ulaşıyoruz. Burada , Kayıtta kullanılan mailimize bir onay e-maili gönderildiği yazıyor.

Mailimize girip gelen e-maildeki linke tıklayarak hesabımızı onaylayınca resimdeki gibi
“your email has been confirmed and your registration is now complate “ yani, E-posta adresiniz onaylandı ve kayıt işleminiz tamamlandı yazısı ekrana gelecek. Sbot hesabımız artık aktif ve kullanıma hazır.

ÖNEMLİ : bot-cave.net sitesine giriş için “Username” veya E-Mail Adresimizi
Sbot Programını aktif etmek için ise “Botusername” kullanıyoruz
Bot süremizin ne kadar kaldığını,
bottumuzun kaç bilgisayarda kullanıldığını,
botusername değişikliğini “inbox” yanındaki kullanıcı adımızdan “sunscription details” a tıklayarak bot password değişikliğini ise kullanıcı adından “password” a tıklayarak yapıyoruz.


Resimdeki işraetli alanlar sırasıyla;
1- Botusername değiştirme linki
2- Botu kaç bilgisayarın kullandığı bilgisi
3- Bot süresi bitiş tarihi ve saati


Botusername değiştirmek için preferences e tıklayınca gelen ekrandaki “botusername” satırına yeni botusername i ve alttaki satıra password u yazıp “save changes” diyoruz.


Password değişikliği için kullanıcı adımızdan “password” a tıklayınca, açılan ekranda “your existing password” a mevcut olanı, “new password” ve” confirm new password” a yeni password u yazıp save changes diyoruz.

 

Kapat

Silkroad Sbot Süre Uzatma

48,50 

Sbot Üyelik + 4 Hafta Süre

50,00 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir