Roblox Hediye Kartları GameJETON’da

2005 Yılında, Roblox Corporation tarafından geliştirilen ve piyasaya sürülen hem mobil üzerinden hem de bilgisayar üzerinden oynanabilen MMOG oyunudur. Roblox, çevrimiçi sanal dünyanızı yaratabileceğiniz, eğlence ve simülasyon oyunudur. Oyunda amaç diğer kullanıcıların girebileceği çeşitli şekillerdeki blokların rengini ve boyutunu değiştirerek sanal dünyanızı yapmaktır.
Roblox, kullanıcıların kendi oyunlarını tasarlamasına ve diğer kullanıcılar tarafından oluşturulan farklı oyun türlerini oynamalarına izin veren Devasa çok oyunculu çevrimiçi oyun ve oyun oluşturma sistemidir.

Roblox Nedir?

Roblox üzerinde dünya genelinde rakiplerle mücadele edebilir ve sohbet edebilirsin. Her gün oyuncular tarafından oluşturulan milyonlarca oyunda vakit geçirebilirsin. Kendi avatarını istediğin şekilde değiştirebilir ve PC, XBox One ve VR oyuncuları ile aynı anda oynayabilirsin. Roblox 25 USD satın alarak karakterini güçlendirebilir ve rakiplerinin önüne geçebilirsin.

Roblox Gift Card nasıl satın alınır?

GameJETON.com üzerinden Roblox 25 Dollar cd key olarak anında teslim garantisi ile satın alabilirsiniz. Roblox 25 USD sayfasında satın al butonuna basın ve sepetinize gidin. Sepette ödemeyi tamamladıktan sonra Roblox 25 Dollar cd key ekrana açılacaktır.

Roblox nasıl aktif edilir?

Roblox 10 USD aktivasyon işlemi Roblox sitesi üzerinden yapılmaktadır. Roblox sitesine giriş yaptıktan sonra Upgrade now butonuna basın. Satın aldığınız Roblox paketini seçin. Redeem Roblox Card sekmesini seçerek aktif edebilirsiniz.

Roblox Robux Çeşitleri ve Roblox Fiyatları Nelerdir..!

2021 Ucuz Roblox Gift Card Fiyatları

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir