Razer zGold Kartları GameJETON’da!

GameJETON Güvencesi ile Razer zGold, Google Play, Steam Cüzdan Kodu, iTunes, Mint CardNeosurf Kart Ön Ödemeli Kartları Ucuz, Hızlı Satın Alabilirsiniz. E-Pin kodları 7/24 otomatik olarak anında teslim edilmektedir. Yani gece gündüz farketmeksizin anında beklemeden satın alabilirsiniz.

Razer Gold tüm dünyadaki oyuncular için birleşik sanal kredidir. Razer Gold ile oyunlar ve oyun içi ögeler satın alarak paran karşılığında daha fazlasını elde edebilirsin. Buna Razer Silver ve özel oyun indirimi ödülleri de dahildir.

Razer Gold avantajlarından faydalanarak alışveriş yapılabilecek oyunlar:

PUBG Mobile , Mobile Legends: Bang Bang, Lords Mobile, BIGO Live, Game Of Thrones, Twitch, Rules Of Survival, S4 League, Twin Saga, Aeria Points, Eudemons Online – Net Dragon, Big Farm, New Harvest, Galaxy Online II, Paladins: Diyar Şampiyonları, SMITE, League Of Angels II,  Silkroad OnlineJc Planet

Razer’ın birçok oyunda geçen yeni ödeme yöntemi(“Pay with Razer”) için kullanılan Razer zGold’u, GameJETON güvencesi ile hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Razer zGold kullanabilmek için bir Razer üyeliğiniz olması gerekiyor. Razor zVault hesabınıza ne kadar ZGold yüklerseniz, o kadar zSilver kazanıyorsunuz. Biriktirdiğiniz zSilver puanlarınız ile Razer ürünlerini indirimli satın alabilirsiniz. zGold ile yapılan ödemelerde seçilmiş oyunlarda oyun içi promosyon ürünleri kazanabilirsiniz. ZVault’unuzda en fazla 50.000 zGold ve 300.000 zSilver bulundurabilirsiniz. zGold’ları bu platformlarda kullanabilirsiniz: PUBG Mobile, Mu Legend, War Thunder, Smite, Guild Wars 2, Rixty, Twitch, Mobile Legends: Bang Bang, Lords Mobile, BIGO Live, Game Of Thrones, Twitch, Rules Of Survival, S4 League, Twin Saga, Aeria Points, Eudemons Online – Net Dragon, Big Farm, New Harvest, Galaxy Online II, Paladins: Champions of the Realm, SMITE, League Of Angels II, Silkroad Online, Jc Planet ve daha fazlası..

Razer Pin çeşitleri nelerdir?

Razer Pin Goldları’nı bir ​Razer Hesabında Kullannıp satın almak için kullanabilirsiniz. Razer Pin Satın Al yaparak arkadaşlarınıza ailenize ve pek çok kişiye eşsiz bir hediye verebilirsiniz. GameJETON.com güvencesi ile satın alabileceğiniz 5 USD , 10 USD , 20 USD , 50 USD , 100 USD – 5 TL , 10 TL , 15 TL , 25 TL , 50 TL , 100 TL , 250 TL , 500 TL Razer Pin Bakiyelerini Razer Hesabınızda aktif edebilirsiniz.

Sitemizde satılan tüm ürünler dijitaldir, sitemize üye olurken yazdığınız e-posta adresinize online teslimat yapılır.
Tüm bilgisayar/mobil/konsol oyunu, oyun içi cüzdan kodu, hediye kartı şifre / epinleri / kodları satınalma detayı ile birlikte e-posta adresinize iletilmektedir.
Dijital kart ürünlerinde, platform oyunu ve oyun içi kod satışlarında, Türk Ticaret Kanunu ilgili maddesi uyarınca, ürün iadesi yoktur.

Nasıl E-Pin Yüklerim

Razer Gold sitesine üye giriş yapın. Sol üst kısımda yer alan “GOLD” sekmesine tıklayın ve çıkan seçeneklerden “Şimdi Yükleme Yap” tıklayın. Karşınıza çıkan ödeme yöntemleri arasından “Razer Gold PIN” seçeneğine tıklayın. Satın almış olduğunuz Razer Gold TL PIN kodunu “Kupon Kodunu Gir” kısmına girin ve “İleri” butonuna tıklayın.

Yorum

  1. Selçuk dedi ki:

    Teşekkürler bilgi için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir