Popüler hayatta kalma “Battle Royale” oyunu PUBG Mobile’nin yeni sürümü PUBG: New State’nin resmi duyurusu yapıldı. 2051 yılında geçecek PUBG: New State’nin geliştiriciliğini yapan ekip, oyunun üstün grafiklere sahip olacağını açıkladı.

Şirket tarafından yapılan duyurulara göre oyunun sadece bu yıl içinde piyasaya sürülmesi bekleniyor ancak tam çıkış tarihi konusunda bir netlik yok.

PUBG Mobile severlere neşe getirebilecek bir gelişmede Krafton, PUBG mirasını farklı, daha fütüristik bir ortama taşıyacak yeni bir oyun başlatacağını söyledi. Oyunun adı PUBG: New State. Yeni battle royale oyunu için ön kayıtlar da Android kullanıcıları için açıldı. Şirket, olası kullanıcıları oyunla tanıştırmak amacıyla, kullanıcılara oyun hakkında bir fikir veren bir oyun fragmanı da yayınladı. Ön kayıt bağlantısı da firma tarafından aktif hale getirildi.

 PUBG: New State ne zaman çıkıyor?

Şirket tarafından yapılan duyurulara göre oyunun sadece bu yıl içinde piyasaya sürülmesi bekleniyor ancak tam çıkış tarihi konusunda bir netlik yok.

Yeni sürüm hakkında paylaşılan bilgilere göre, PUBG New State hem oynanış mekanikleri hem grafikleri ile dikkat çekecek. Üstün grafiklere sahip olacağı söylenen oyunda mobil cihazların donanım sınırları zorlanacağa benziyor.

PUBG Mobile gibi 100 farklı oyuncunun bir adaya inmesiyle hayatta kalma üzerine kurulu olacak yeni oyun PUBG: New State, Apple Store ve Google Play Store üzerinden indirilebilecek. Şu an sadece Android kullanıcıları için ön kayıt alınıyor. ios kullanıcıları içinse oyununu ne zaman yayınlanacağı hakkında bilgi paylaşılmadı fakat kısa süre içerisinde oyunun App Store’ye ekleneceğini ve iOS işletim sistemine sahip cihaz kullanıcılarının da ön kayıt yapabilecekleri geliştiriciler tarafından açıklandı.

PUBG: New State Hindistan’da ne zaman kullanıma sunulacak?

Yeni oyunun PUBG Mobile gibi Hindistan’da yasaklanması pek olası görünmese de kesin olarak bilmiyoruz. PUBG Mobile’ın aksine, New State, orijinal PUBG oyununun yapımcıları olan PUBG Studio tarafından geliştiriliyor. Krafton, bu noktada Hindistan için planlarını henüz açıklamadı.

PUBG: New State Fragmanı

Yeni oyunun fragmanı çoktan çıktı ve geleceğin yüksek teknolojili silahlar, yüksek kaliteli grafikler ve daha fazlasıyla dolu bir PUBG oyunu gibi görünüyor. Bir buçuk dakikalık oyun fragmanı birkaç nefes kesici sahne ve dövüş sahnesi sunuyor. Fragman ayrıca oyunun etkisini artıran şık ve kompakt bir tarzda düzenlendi. Umalım ki oyun taraftarların beklentilerini karşılayabilsin ve umarım yakında Hindistan’a da gelir.

> > > Ucuz Pubg Mobil UC Satın Almak için Tıkla < < <

İlgili Yazılar

Yorum

  1. MaNYR dedi ki:

    Güzel..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir