Silkroad Online, Phbot Ayarları!!

> Phbot Nasıl indirilir << >> Phbot Nasıl Kurabilirim << >> Phbot Hesap, Nasıl Açabilirim << >> Phbot Hesabıma Nasıl Süre Yükleyebilirim << Hakkında Detaylı Bilgileri Diğer Yazılarımızda veya, ok işaretleri ile gösterilmiş yerlere tıklayarak ulaşabilirsiniz. Phbot ve Sbot Türkiye Tek Yetkili Satıcısı GameJETON.com’dur. Uygun Fiyatlara Phbot ve Sbot Satın Almak için >> Buraya Tıklayabilirsiniz. <<

 

Logging In / Giriş

İlk açılışta ProjectHax kullanıcı adınızı ve şifrenizi kullanarak bota giriş yapmanız istenecektir.

 

Oturum açma ayrıntılarınızı girin ve “Oturum Aç” ı tıklayın. Hesabınızda Süre varsa, şimdi botta oturum açacaksınız. Bu bilgiler kaydedilir, böylece tekrar girmenize gerek kalmaz. phBot.ini

Reset Hardware ID / Donanım Kimliğini Sıfırla

 

Her ProjectHax hesabının üç donanım kimliği vardır. Her gün 00:00 UTC’de otomatik olarak sıfırlanırlar. Donanımınızı değiştirirseniz, botta üç donanım kimliğinin kullanıldığını belirten bir mesaj alabilirsiniz. Bu sorunu hafifletmek için manuel olarak günde bir kez sıfırlayabilirsiniz.

Choose Locale / Yerel Ayar Seçin

Oturum açtıktan hemen sonra, yerel ayarınızı seçmenizi isteyen bir iletişim kutusu görünecektir. Üç seçenek seçilebilir.

 

1: International Silkroad / Uluslararası Silkroad / Birleştirilmiş SilkroadR sunucuları

2: cSRO SilkroadR (official)

3: Private Server / vSRO 1.188 / 1.193 / 1.274, thSRO, Black Rogue, ECSRO ve cSRO SilkroadR desteklenmektedir. vSRO 2 iş / 3 iş sunucuları desteklenmektedir. iSRO özel sunucuları desteklenmektedir.

“Özel Sunucu” seçildiğinde, daha fazla bilgi isteyen başka bir iletişim kutusu açılacaktır. Bunu yalnızca bir Silkroad özel sunucusunda oynamayı planlıyorsanız yapmanız gerekir. iSRO ve SilkroadR bundan tamamen ayrıdır.

 1. Eklediğiniz özel sunucuların listesi
 2. Name / Ad – Bu alan, özel sunucuya botta görünecek bir ad vermenizi sağlar. Başka hiçbir şeyi etkilemez.
 3. Division / Bölünme – Silkroad oyun bölümü. Bazı yerel ayarların birden çok bölümü vardır ancak aynı Silkroad.exe başlatıcısını kullanır.
 4. Sunucular – Ağ geçidi sunucularının listesi. Oyun yolunu seçtikten sonra otomatik olarak doldurulacaktır.
 5. Versiyon – Oyun versiyonu
 6. Sunucular – Oyunu başlattıktan sonra görünen Silkroad sunucularının listesi. Bunları listeye manuel olarak eklemeniz gerekecektir.
 7. Captcha – Bazı özel sunucularda statik bir captcha karakteri bulunur (veya karakter yoktur). Bu, otomatik olarak gönderilecek captcha karakterini belirlemenizi sağlar.
 8. Yol – Silkroad oyun yolu. “İstemciyi Başlat” ı tıkladığınızda yolu seçmek yerine, burada onu seçmelisiniz, böylece sunucu verileri daha sonra kullanılmak üzere kaydedilebilir.
 9. Type Tip – Bu vSRO sunucu türüdür. vSRO, Black Rogue, thSRO, v1.193 ve v1.274 gibi çeşitli varyantlara ayrılmıştır. Ne yazık ki, sunucu türünü otomatik olarak algılamanın iyi bir yolu yoktur, bu nedenle bunu kendi başınıza yapmalısınız. Doğru türü seçmezseniz, oyuna girdiğinizde paket ayrıştırma hataları yaşarsınız. CSRO SilkroadR özel sunucuları / vSRO 2 işi / iSRO özel sunucuları için burada herhangi bir seçenek seçmenize gerek yoktur.

Launch Game Oyunu başlat

İstemciyi başlatmak, Silkroad oyununu başlatacak ve normal şekilde oturum açmanıza izin verecektir.

1: “İstemciyi Başlat” ı tıklayarak başlayın.

2: Oyunun yolunu belirlemeniz istenecek. Bu, Silkroad’a nasıl başlayacağını bildiği için. Bunu oyun başına yalnızca bir kez yapmanız gerekecek (iSRO / SilkroadR / özel sunucu).

 

3: Silkroad klasörünüze gidin ve “Klasör Seç” e tıklayın.

5: Oyun şimdi başlayacak ve normal şekilde giriş yapabilirsiniz.

Clientless Login / İstemcisiz Giriş

İlk olarak, “istemcisiz” in gerçekte ne olduğunu açıklayarak başlamalıyım. İstemcisiz, botu kullanırken Silkroad oyununun çalışmasına gerek olmadığı anlamına gelir. Oyundan daha az kaynak kullanır, böylece daha fazla karakter çalıştırabilirsiniz. phBot size oyunla veya oyun olmadan oturum açma seçeneği sunar.

Botun oyunlardan ve dosyalardan veri içeren bir veritabanı oluşturabilmesi için oyunun kurulu olması gerekir . Bundan sonra, ve dosyalarını bir VPS’ye kopyalayabilir ve botu çalıştırabilirsiniz. Oyun güncellenirse, yeni oluşturulan veritabanlarını VPS’ye kopyalamanız gerekir.

 

 1. Kullanıcı adı – Bu, oyuna giriş yapmak için kullandığınız kullanıcı adıdır.
 2. Parola – Bu oyuna giriş yapmak için kullandığınız şifredir.
 3. Sunucu – Silkroad sunucu adı.
 4. Ağ Geçidi Sunucusu – Oynadığınız Silkroad sunucusunun birden fazla IP adresi olabilir. Bu kutu, daha az trafiğe sahip bir ağ geçidi sunucusunu seçmek için veya biri aşağı inip başka bir çalışan birini seçmek için kullanılabilir.
 5. Switch gateway after X attempts – X başarısız bağlantı girişiminden sonra ağ geçidi sunucusunu değiştirin.
 6. SOCKS IP/Port – SOCKS bir proxy protokolüdür. SOCKS proxy sunucunuz varsa, botun oyuna giriş yapmak için onu kullanmasını sağlayabilirsiniz. Bu, özel sunucularda IP sınırlarını atlamak için kullanılabilir. Yalnızca SOCKS v5 desteklenmektedir.
 7. SOCKS Kullanıcı Adı
 8. SOCKS Password  Şifre
 9. Belleği Azaltın – Bu özellik, Silkroad’un bellek kullanımını azaltmanıza olanak tanır. Ne yaptığınızı bilmiyorsanız etkinleştirmeyin! Performans sorunlarına neden olabilir ve muhtemelen oyunu çökertebilir.
 10. Dil – Botun dilini değiştirmenize izin verir. Bot sürekli geliştiğinden bazı çeviriler diliniz için mevcut olmayabilir.
 11. X-Trap – Bu seçenekler yalnızca iSRO ve resmi vSRO sunucularında kullanılabilir.  İSRO için, istemcisizliği önlemek için her teleportta gönderilen rastgele oluşturulmuş bir işlem kodu vardır. Bunun için bir istemci çalıştırmalısınız, aksi takdirde oyuna giremezsiniz. Sunucu – bu seçenek CrapTrap aboneliğini gerektirir. Bot gibi haftada 1 $ ‘dır ve limiti yoktur. Yerel – kendi bilgisayarınızda yerel bir istemci başlatır. Resmi vSRO için X-Trap mevcuttur, bu nedenle X-Trap paketlerini işlemek için yerel bir istemci çalıştırmanız gerekecektir. Bir istemci, bir X-Trap paketi aldığında otomatik olarak başlayacaktır.
 12. Remote – CrapTrap için uzak bir IP adresi belirlemenize izin verir. Bu alanda virgülle ayrılmış birden çok ana bilgisayar / IP belirtebilirsiniz. Sunucu seçeneğini ve şu şekilde bir uzak sunucuyu kullanmak mümkündür: “craptrap.phbot.org, XXXX”
 13. Girişte şehre dön – Oyuna yükledikten sonra bir dönüş parşömeni kullanın
 14. Girişte botu başlat – Girişte bot yazmaya başlayın. Bu, “Bağlantı kesildiğinde yeniden oturum açma” özelliğiyle kullanılmalıdır
 15. Bağlantı kesildiğinde yeniden oturum açın Oyun sunucusuyla bağlantınızı keserseniz, yeniden bağlanın.
 16. Oturum aç – Silkroad giriş bilgilerinizi girdikten sonra, istemciyi kullanmadan Silkroad’a giriş yapmaya başlamak için bu butona tıklayın.
 17. Çıkış Yap – İstemci olmadan oyuna girdikten sonra bu düğme etkinleştirilecektir. Oyundan çıkış yapmanıza izin verir.
 18. JCP – Bir JC Planet hesabıyla iSRO’da oturum açmanıza izin verir. Oyuna e-posta adresinizle giriş yapıyorsanız bu kutuyu işaretlemelisiniz.
 19. Client – İstemciyi istemcisiz oturum açma ile başlatır. Bu, istemciyi başlatmaktan ve hesap bilgilerinizi yazmaktan farklıdır.
 20. Queue – Aynı anda birden fazla botun oyunda oturum açmasını engeller. İSRO’da geçici IP yasaklamalarını önlemek için yalnızca bir botun sunucuya bağlanmasına izin verir.
 21. Sunucu Kapasitesi – Ağ geçidi sunucusuna bağlandığınızda bu, sunucuların ve kapasitelerinin bir listesi ile doldurulacaktır. İSRO / SilkroadR için sunucu kapasitesi bir yüzdedir, bu da “3500” maksimum değerinin sadece bir tahmin olduğu anlamına gelir. Yüzde değerine geçmeden önceki maksimum kapasite “3500” idi.

Go Client / Go Clientless

Oyunun hangi durumda olduğuna bağlı olarak, “İstemciye Git” veya “İstemcisiz Ol” seçeneğini göreceksiniz. Oyun çalışmıyorsa veya çöktüyse “İstemciye Git” seçeneğini göreceksiniz, aksi takdirde düğme “İstemcisiz Ol” gösterecektir. Grileşmişse, henüz Silkroad’a giriş yapmamışsınız demektir.

Go Clientless

Buna tıkladıktan sonra oyun istemcisi sonlandırılacaktır. Botu kapatana kadar hala oyunda olacaksınız.

Go Client

 

Bu düğmeye tıklamak, bottan çıkmanıza veya yeniden başlatmanıza gerek kalmadan istemciyi başlatmanıza olanak tanır. Return/Teleportoyuna başladıktan sonra bir dönüş parşömeni veya yakındaki bir ışınlayıcı kullanacaktır. İstemcinin bir ışınlanma noktasında senkronize olması gerektiğinden bu gereklidir. Reconnect bağlantıyı kesecek, oyunu başlatacak ve oyunda bıraktığınız konumda oturumunuzu tekrar açacaksınız.

Otomatik Yapılandırma

“Otomatik Yapılandırma” sekmesi, çoğu bot ayarını mantıklı varsayılanlarla yapılandırarak karakterinizi kolayca hazırlayıp çalıştırmanıza olanak tanır. Çakışan saldırı becerileri ekleyebilir, bu nedenle lütfen doğru olanları eklediğini doğrulayın. Yine de “Eğitim Alanı”, “Şehir” ve “Filtre Seç” ayarlarını yapılandırmanız gerekecektir.

Nasıl çalıştığı kendi kendini açıklayıcı olmalıdır. Çince karakterler için: listeden yapınızı ve silahınızı seçin. Avrupa karakterleri için: birincil ve ikincil silah türlerinizi seçin. Beceriler, seçtiğiniz seçeneklere bağlı olarak eklenecektir.

Profiller

Profiller, bir karakter için birden çok konfigürasyon oluşturmanıza olanak sağlar.

1: Bir profil seçmenize izin verir.

2: Yeni – Mevcut karakter için yeni bir profil oluşturur.

3: Adını değiştirmek – Seçili olan profili yeniden adlandırır.

4: Sil – Mevcut profili siler.

Protection

“Koruma” sekmesi, otomatik iksir ayarlarınızı, iade seçeneklerinizi ve canavar saldırısı tercihlerinizi içerir.

Potions

İksir türünü etkinleştirmek için kutuyu işaretleyin. İksirler, HP / MP istatistikleriniz belirlediğiniz bir yüzdenin altına düştüğünde kullanılır.

Return / Şehre Dönüş

“Geri Dön” sekmesi şehre geri dönme seçeneklerini ayarlar.

 1. HP iksirleri <= X – Belli miktarda HP iksirine sahip olduğunuzda şehre geri dönün.
 2. <= 5 MP iksiri kaldı – Envanterinizde <= 5 MP iksiriniz olduğunda geri dönün.
 3. Evrensel hapların dışında – Envanterinizde artık Evrensel Hap kalmadığında geri dönün.
 4. Out of vigors – Vigor iksirleri bittiğinde geri dönün.
 5. Oklar arrows/bolts – Envanterinizde başka ok veya cıvata kalmadığında geri dönün. Bir Yay / Arbaletiniz varsa, bot Çince karakterler için okları ve Avrupa karakterleri için Cıvataları sayacaktır.
 6. Out of speed scrolls – Hareket hızı parşömenlerinden çıktığınızda geri dönün.
 7. Envanter dolu – Bu seçenek boş 2 boş yuvanız olduğunda geri dönecektir. Etkinleştirilmelidir, böylece her zaman eşya düşürme alanınız olur ve ayrıca silahlar arasında geçiş yapabilirsiniz.
 8. Silah dayanıklılığı – Silah dayanıklılığı 4’ten az olduğunda geri döner.
 9. Kalkan dayanıklılığı – Kalkan dayanıklılığı 4’ten az olduğunda geri döner.
 10. Zırh dayanıklılığı – Herhangi bir zırh dayanıklılığı 4’ten az olduğunda geri döner.
 11. Union Party Biletleri – Union parti biletleri bittiğinde iade edin.
 12. Yaşam Enerjisi – Yaşam Enerjisi tükendiğinde geri döner eşyalar.
 13. Sonraki saatten X dakika önce iade edin – Bu seçenek, belirli oyun içi etkinliklere dönmek için kullanılabilir.
 14. Her X dakikada bir geri dön – Bu seçenek, kasabaya nadiren dönen Ozanlar veya Rahipler için kullanılabilir.
 15. Her gün … dönüş – Bu seçenek her gün Genie Lamp görevini almak için kullanılabilir.
 16. Dönüş / bağlantıyı kes … dakika – Bu seçenek şehre dönecek ve ayarlanan her dakikada bir bağlantıyı kesecektir. Gri çubuk deneyimini belirli sayıda yenilemek için kullanılabilir.
 17. Styria – Steiermark’a dönüş styriaKaydedilmesi için komut dosyanızda komuta sahip olmalısınız . styriaKomut özellikle USAK / SilkroadR için ayarlanmıştır ve farklı bir zamanda buna sahip özel sunucularda çalışmaz. Yine de Steiermark’a harita sekmesinden kaydolabilirsiniz.
 18. Partide X’ten az oyuncu varsa iade edin – Partide belirlenen sayıda oyuncu olmadığında şehre geri döner.
 19. ölü – Öldüğünde şehre dön.
 20. X dakika içinde dirilmeyecek – Birinin sizi diriltmesini bekler ve sonra şehre döner.
 21. Eğitim alanı dışında ölürse hemen geri dönün – Beklemek yerine eğitim alanı içinde değilseniz hemen geri dönecektir.
 22. Diriliş kaydırmasını kullan – Kasabaya dönmek yerine, eğer varsa bir diriliş parşömeni kullanır.
 23. X dakika içinde saldırıya uğramadı – Belirli bir süre içinde bir canavar tarafından saldırıya uğramazsanız şehre geri dönün.
 24. Size yakın benzersiz doğar – Yakınınızda benzersiz bir ortaya çıktığında geri dönün.
 25. İş taşıma ölüyor – İş aktarımı bittiğinde bir dönüş parşömeni kullanın. Bu, taşıma gerektiren iş görevleri yaparken kullanışlıdır.
 26. Pembe durum – Karakterinizin pembe cinayet durumu varsa geri dönün.
 27. Cinayet durumu – Karakterinizin cinayet statüsü varsa bağlantı kesilir.
 28. Kırılırsa birincil silahı değiştirin – Silah dayanıklılığı ile şehre dönmek yerine kırılırsa birincil silahı aynı öğe türüne geçirir

Sockets

Dişli soketi becerilerini kullanın.

Evcil Hayvan İadesi

Evcil hayvan iade seçenekleri.

 

 1. Evcil hayvan kurtarma kitleri – Kurtarma kitleri tükendiğinde iade edin (evcil hayvan)
 2. Pet canlandırmak – Evcil hayvan canlanınca geri dönün
 3. Evcil hayvan yemi – Feed öğeleri bittiğinde geri dön
 4. Anormal durum – Evcil hayvan için anormal durum iksirleri bittiğinde geri dönün
 5. Taşıma kurtarma kitleri – Taşıma kurtarma kitleri dışında iade edin (kurt evcil hayvan)

Canavar

“Canavar” sekmesi, canavar türleri ve çılgın seçenekler için tercihler belirlemenize olanak tanır.

 1. meh – “meh”, “tercih yok” ile aynıdır.
 2. Ignore Göz ardı etmek – Canavar türünü tamamen yok sayar. Canavar size saldırırsa, bot ona saldırmaz. Tamamen görmezden gelinecek.
 3. Avoid – Canavar tipinden kaçınır. Sadece canavarı seçmeyecek. Ayrıca kaçındığınız türdeki canavarlardan da kaçınmayacaktır. Canavar türü size saldırırsa, bot geri saldırır.
 4. Prefer – Size saldıran başka bir canavar yoksa önce bu canavar türünü seçer.
 5. Berserk – Bu seçenekler, bot belirli bir canavar türüne saldırdığında, belirli sayıda canavarın size saldırdığında veya komut dosyasını çalıştırırken çılgını kontrol eder.

Monster Preferences

“Canavar Tercihleri”, yukarıdakiyle aynı tercihleri, ancak belirli bir canavar adı için ayarlamanıza izin verir.

 1. Arama kutusu – Bir canavar adı girin ve bot onu arayacaktır.
 2. Arama düğmesi – Canavar adını girdikten sonra canavarı aramak için enter tuşuna basabilir veya bu düğmeyi tıklayabilirsiniz.
 3. Temizle düğmesi – Hafızanın bir kısmını boşaltmak için pencereyi temizler.
 4. Yeniden başlatma tuşu – Tüm canavar tercih ayarlarını sıfırlar.
 5. Canavarlar – Aradığınız ada göre canavarların bir listesini görüntüler. Aradıktan sonra, tercihi seçmek için bir menü açmak için canavara sağ tıklayın.

Şeytanın Ruhu

Seçilen seçeneklere bağlı olarak Şeytanın Ruhunu kullanır.

Notifications

PhBot simge durumuna küçültüldüğünde “Bildirimler” tepsi simgesinin altında görünür.

 1. Düşürmek – Bir öğe düşüşü aldığınızda bir bildirim görüntüleyin.
 2. Karakter seçin – Karakteriniz seçildiğinde ve oyuna giriş yaptığınızda bir bildirim görüntüleyin. Bu, yalnızca çok fazla sunucu trafiği olduğunda yararlıdır.
 3. Karakter öldü – Karakterin öldüğünde bir bildirim göster
 4. Seviye atlamak – Karakteriniz seviye atladığında bir bildirim görüntüleyin
 5. kesmek – Sunucuyla bağlantınız kesilirse bir bildirim görüntüleyin

Scrolls

Kaydırmalar sekmesi, hangi kaydırmaların bot tarafından otomatik olarak kullanılması gerektiğini seçmenize izin verecektir. Kaydırma, botlama, botlama ve izleme yapılmazken kullanılır.

Misc.

Ek çeşitli seçenekler.

 1. Diğer oyuncuların resmini otomatik olarak kabul et – Botun canlandırmayı kabul etmesi için bu seçeneği etkinleştirmeniz gerekir.
 2. Sadece parti üyelerinden res kabul et – Parti olmayan üyelerden gelen canlandırma isteklerini kabul etmeyin.
 3. Öldüğünüzde botu durdur> X – Belirli bir süreden fazla ölürseniz botu tamamen durdurun.
 4. Bir Adalet Heykeli tarafından ölürsen dur – Joymax, şişeleri öldürmek için Adalet Heykeli’ni kasabaların dışına yerleştirdi ancak kısa süre sonra onları kaldırdılar. Bu seçenek artık gerekli değildir.
 5. Hız ilaçları kullanın – Hareket hızı ilaçları kullanın
 6. Komut dosyasında yalnızca hız ilaçları kullanın – Bu seçenek, grubunuzda hız tutkunu kullanan bir Bard varsa kullanılabilir. Biraz altın kurtarabilir.
 7. Botu% 50 EXP’de (SilkroadR) durdur – SilkroadR, oyunda yalnızca belirli bir süre için EXP kazanmanıza izin veren bir çubuğa sahiptir. Değer -> -> ile başlar .100%50%0%
 8. Botu% 0 EXP’de (SilkroadR) durdur – # 7’ye benzer. SilkroadR, oyunda yalnızca belirli bir süre için EXP kazanmanıza izin veren bir çubuğa sahiptir. Bundan sonra, çubuk griye döner ve artık EXP kazanmazsınız.
 9. Çılgını oyundan çıkarın – Bazen birisi çılgına döndüğünde iSRO / SilkroadR çökebilir. Bu, çılgın animasyonu devre dışı bırakacak ve oyunun çökmesini önleyecektir. Bu hata düzeltilmiş olabilir ama gerçekten bilmenin bir yolu yok.
 10. Oyundan görünmez olanı kaldır – Oyunda görünmez oyuncuları görmenizi sağlar. iSRO / SilkroadR artık görünmez oyuncular için hareket paketleri göndermiyor, bu yüzden bu seçenek orada işe yaramaz. Ancak, vSRO özel sunucularında yine de iyi çalışması gerekir.
 11. İş taşıma ölürse yeniden doğar – İş taşıma ölürse, yeniden canlandırın. İş aktarımı bittiğinde geri dönme seçeneği de vardır (İade sekmesinde).
 12. Fazla iksir sat – Kasaba sekmesinde belirlenen iksir miktarından daha fazlasını alırsanız, fazlalık bir NPC’ye satılabilir.
 13. GM ortaya çıkarsa bağlantıyı kes – Bot, oyunda bir GM tespit ederse, bağlantıyı kesebilme özelliğine sahiptir.
 14. Bot yaparken bir oyuncu size saldırırsa bağlantıyı kesin.
 15. Kasabada bir hırsız oyuncu bulunursa dur – Otomatik ticaret özelliğini kullanıyorsanız bu yararlıdır.
 16. İstatistik noktalarını otomatik olarak ekle – Bot, bot yazarken seviye atlarken istatistik puanları ekleme yeteneğine sahiptir. Bu, belirli görevleri otomatikleştirmek için eğitim alanı koşulları ve otomatik ustalık ile birlikte kullanılabilir.

Town / Kasaba

“Kasaba” sekmesi, öğe satın almayı döngüde ayarlamanıza olanak tanır.

 1. Bu, kasaba eşyalarının görüneceği alandır.
 2. Arama kutusu – Satın almak istediğiniz ürünün adını yazın ve enter tuşuna basın.
 3. Arama düğmesi – Öğe adını yazdıktan sonra, öğeleri aramak için enter tuşuna basabilir veya bu düğmeyi tıklayabilirsiniz.
 4. Temizle düğmesi – Pencereyi temizler ve hafızanın bir kısmını boşaltır.
 5. Yenile düğmesi – Satın alınabilecek tüm NPC eşyalarını gösterir.
 6. Yeniden başlatma tuşu – Kasabanızın tüm satın alma ayarlarını sıfırlar.
 7. Öğenin satın alınmasını sağlar.
 8. Yakınlarda bir klan üyesi varsa klan depolamayı atla – Aynı anda yalnızca bir kişi klan deposuna erişebilir. Yakında başka bir klan üyesi varsa, bu seçenek klan depolamayı atlayacaktır.
 9. Lonca sotrage tekrar denemesi – Bazen başka bir üyenin klan deposunda sıkışıp kaldığı bir oyun hatası oluşur. Bu değer, bu gerçekleştiğinde tekrar deneme sayısıdır.
 10. Düzenlemek istediğiniz öğeyi bulduktan sonra, miktarı değiştirmek için “Miktar” alanına çift tıklayın ve ardından etkinleştirmek için simgenin yanındaki kutuyu işaretleyin. Bu yol, bir grup açılan kutuya sahip olmaktan çok daha iyidir çünkü onu desteklenen herhangi bir NPC’deki herhangi bir öğeyi satın alacak şekilde ayarlayabilirsiniz.
 11. Ücretsiz düşük seviyeli iksirler otomatik olarak satılacak, böylece tam bir yığın elde etmek için yeniden satın alınabilecekler.

Training Area

Script

Add Training Area

Yeni bir eğitim alanı eklemek nispeten basittir. Bu yöntem, yol bulmayı kullandığı için komut dosyası gerektirmez.

 1. Eğitim Alanı listesine sağ tıklayın.
 2. “Ekle” yi tıklayın.
 3. Bir isim ver.
 4. Şimdi listede göründüğünü göreceksiniz.

 

 

Karakterlerinizin mevcut koordinatlarını almak için “Konum Al” ı tıklayın.

“Yarıçap” veya “Yarıçap Seç” i düzenlemek için, değerlere çift tıklamanız yeterlidir. Daha fazla seçenek için eğitim alanınıza sağ tıklayın.

Create Walk Script

Komut dosyası, esasen, kasaba döngüsünü tamamladıktan sonra botun izleyeceği bir yoldur. Komut dosyalarının oluşturulması çok basittir ve mağaralar ve görev teslimatı için gereklidir. İlk tıklamanızın kasaba belirme alanında olduğundan emin olun, aksi takdirde kötü şeyler olur!

“Create” u tıklayın. Bu, bir komut dosyası kaydetmenize ve ona özel komutlar eklemenize izin verecek yeni bir iletişim kutusu açar.

“Kaydet” i tıklayın. Bu, karakter hareketlerinizi kaydetmeye başlayacak ve bir ışınlanmadan sonra “bekle” komutları ekleyecektir.

Komut dosyanızı kaydetmeyi bitirdiğinizde, “Durdur” ve “Farklı Kaydet” i tıklayın.

Komut dosyanızı kaydedin ve “Komut Dosyası Oluşturucu” yu kapatın.

Eğitim alanınıza sağ tıklayın ve “Komut Dosyasını Değiştir” seçeneğine tıklayın.

Yeni oluşturduğunuz komut dosyasını seçin ve bitirdiniz.

Conditions / Koşullar

Eğitim Alanı Koşulları, karakteriniz belirlediğiniz belirli bir seviyeye ulaştığında mevcut Eğitim Alanını başka bir yere değiştirmenize izin verir. Listeye sağ tıkladığınızda ve “Ekle” ye gittiğinizde görünen diyalogları takip ederek bu sekmeyi anlamak kolaydır.

Ayarlar

 1. Dolaşma – Varsayılan olarak, bot eğitim alanınızda rastgele dolaşacaktır. Bu seçenek bunu devre dışı bırakacaktır.
 2. Arkadaşınızı eğitim alanına götürün – Evcil hayvanı eğitim alanına götürün
 3. Kasaba komut dosyalarına devam et – Şehir betiğinizin yarısında bağlantıyı keserseniz, bot bu seçeneği etkinleştirerek devam edebilir.
 4. Komut dosyasına devam edilemediğinde geri dön. – Komut dosyasına devam edemediğinde bir dönüş kaydırma kullanın. Bu aynı zamanda komut dosyasının yarısında bağlantının kesilmesiyle de ilgilidir.
 5. Senaryoda Adalet Heykeli’nden kaçının – Rehberde daha önce söylediğim gibi, Joymax, kasabanın hemen dışında, onlara rastlayan herkesi (botları) anında öldürecek olan Adalet Heykeli canavarlarına sahipti. Bu seçenek, bunların etrafından dolaşmak için A * kullanır.
 6. Eğitim alanında çiçek çağırın – Çiçekler, çağrılabilen buff canavarlardır.
 7. Komut dosyası yürüme gecikmesi – Oyunda çok fazla gecikme varsa, bu seçenek botun bir koordinattan diğerine çok hızlı bir şekilde devam etmesini önlemek için yararlı olabilir.
 8. X’ten sonra sıkışmışsa bir koordinata geri dönün – Bazen oyunda, karakterinizin birkaç adım geri gitmesine neden olan ve nesnelere takılmasına neden olan bir gecikme vardır. Karakter belirli bir süre içinde hareket etmemişse, bu seçenek bir koordinata geri gidecektir.
 9. X’ten sonra betiğe takılırsa döndür – Yine, bazen gecikme olabilir, bu nedenle bu seçenek, karakter belirli bir süre içinde hareket etmediyse bir dönüş kaydırma kullanacaktır.
 10. Onarım çekici kullanın – Dayanıklılığa geri dönmek yerine, bot, varsa bir tamir çekici kullanabilir.
 11. Eğitim alanında canavar çağırma parşömenlerini ve Pandora’nın Kutusunu kullanın – Eğitim alanında canavar çağırma parşömenlerini kullanır
 12. Başka bir tane çağırmadan önce tüm güçlü canavarların öldürülmesini bekleyin – Karakterinizin veya grubunuzun ölmesini önlemek için, bot başka bir parşömen kullanmadan önce çağırma parşömenlerinden doğan güçlü canavarların ölmesini bekleyebilir.
 13. Berserker rejenerasyon iksirleri kullanın – Çılgınınız dolu değilse, bot, çılgınınızı yenilemek için bir çılgına dönme iksiri kullanabilir.
 14. Yaşam Enerjisi iksirleri kullanın – Energy of Life iksirleri, bir NPC’den satın alınabilmeleri dışında, çılgınınızı uzatır veya tıpkı bir çılgına dönme iksiri gibi çılgına dönebilir.
 15. Öldüğünüzde ters dönüş parşömeni kullanın – Kasaba döngüsünü tamamladıktan sonra, bot eğitim alanınıza geri dönmek için ters dönüş yapacaktır. Bot başlatılırken ölmenizi gerektirir. Botu yeniden başlatırsanız, onu kullanmaz.
 16. Eğitim alanında çarpışma algılamayı etkinleştirin – Bir engelin arkasındaki canavarın seçimini engeller. Otomatik görev için gereklidir. Navmesh verilerini indirmenizi gerektirir. Serbest bırakma dizisinde bağlantılıdır.
 17. Engellerin etrafında dolaşın – Bir canavara saldırmak için engellerin etrafından dolaşmak için yol bulmayı kullanın. Etkin olması için # 16 gerekir.
 18. Daha iyi eşyalar donatın – Toplanmış veya halihazırda envanterinizde bulunan daha iyi öğeleri donatır. Boş dişli yuvalarını donatılabilen öğelerle değiştirmez.
 19. Kasaba komut dosyasını tamamen atla – Kasaba senaryosunu yapmayı atlar ve hemen eğitim alanına gider.
 20. Paskalya Yumurtası etkinlik NPC’lerini kullanın – Paskalya Yumurtası etkinliği, kullanılabilecek eğitim alanında NPC’leri ortaya çıkarır.
 21. Yaşam Enerjisi Çılgına Yenilenmesini Kullanın – Energy of Life öğelerini kullanır. Çılgınca restorasyon, çılgın seçeneklerinize göre kullanılır; aksi takdirde sadece Yaşam Enerjisi öğesi kullanılır.
 22. Kasabaya döndükten sonra ters dönüş kaydırma kullanın – 15 ile aynı, ancak şehre geri dönmek için bir dönüş parşömeni kullandıysanız, tersi de kullanacaktır.

Script Commands / Komut Dosyası Komutları

Tüm komutlar büyük / küçük harfe duyarlıdır ve parametreler virgülle ayrılmalıdır.

walk / yürümek

Bu komut, botun karakterin bir dizi koordinatta yürümesini sağlar.

Attack / Saldırı

“Saldırı” sekmesi, saldırı ve buff yapılandırmanızdır. Canavarları hangi becerilerle öldüreceğinizi yapılandırdığınız yer burasıdır.

Attack

 1. Beceri listesi – Burada tüm karakter becerilerinizin bir listesini bulacaksınız. Imbue ve pasif beceriler listelenmeyecektir.
 2. Düğme Ekle / Kaldır – Bu iki düğme, saldırı listesine beceri eklemenizi veya kaldırmanızı sağlar.
 3. tip – Bu açılır kutu, canavar türlerinin bir listesini içerir. Belirli canavar türlerine belirli beceriler eklemenizi sağlar.
 4. Saldırı listesi – Eklediğiniz saldırı becerilerinin listesi.
 5. Imbue – Beceri aşılayın. Bunu yalnızca Çinli ve Avrupalı ​​Rogue karakterler kullanabilecektir.
 6. Yukarı / Aşağı düğmeleri – Bu iki düğme, saldırı listesinde becerileri yukarı ve aşağı taşımanıza olanak tanır.
 7. Becerileri sırayla yayınlayın – Yeni bir canavar seçerken beceri kullanım endeksini sıfırlar. Bu, önceki canavarda bıraktığı becerinin yerine, becerilerin sırayla kullanılmasına izin verir.
 8. Çalmak canavarları öldür – Diğer oyuncuların saldırdığı canavarlara saldırın.
 9. Canavarlara saldırmayın – Clerics / Bards gibi yalnızca buff canavarlara saldırmamalı ve bu seçenek bunun için.
 10. Parti üyelerini koruyun – Başka bir parti üyesi bir canavar tarafından saldırıya uğradığında, o canavara geçin ve en yakınını seçmek yerine ona saldırın.
 11. Önce düşük canavarlara saldır – Daha düşük bir canavar “türü” size saldırdığında, daha yüksek canavara saldırmadan önce onu öldürün. Örneğin. saldıran parti canavarı, normal canavar size saldırır, canavarları normal olana çevirir ve onu öldürür, sonra parti canavarına geri dönersiniz.
 12. X DOT’dan sonra canavarı değiştir – Warlock karakterleri için. Bir canavara X sayıda DOT atın ve ardından geçiş yapın.
 13. Belirli bir canavar türü için beceriler yoksa daha düşük beceriler kullanın – Bir canavar için yapılandırılmış hiçbir beceriniz olmadığında varsayılan, “Genel” e geri dönmektir. Bu seçenek, Dev canavarlar için yapılandırılmış bir beceriniz yoksa ancak “Şampiyon” için yaparsanız, “Dev” -> “Dev” yerine “Şampiyon” -> “Genel” seçeneğinden aşağıya inecektir.
 14. Daha yavaş saldırı modu – Öğelere saldırırken / parlatırken / toplarken daha az paket gönderir. Aslında daha yavaş değil.
 15. Yakındaki benzersizleri otomatik seç (botlama olmamalıdır) – Bot bot yapmadığında uniqueleri seçili tutabilir, böylece ürettiği canavarlara değil, yalnızca unique’e saldırırsınız.
 16. Işınlanma becerilerini kullanın – Kullanım ve beceri bir canavar daha hızlı ulaşmak için.Ghost WalkTeleport

Buffs

Bu listeye tüm silahlar için buff ekleyebilirsiniz. Silahlar, güçlendirmeye bağlı olarak otomatik olarak değişir.

 1. Canavarlara saldırırken güçlendirme – Bir güçlendirme bittiğinde, bir canavara saldırıyor olsa bile yeniden biçimlendirin.
 2. Şeytanın Ruhunu / Meleğin Ruhunu Kullan – Devil’s Spirit, hareket hızını artıran ve saldırı gücünü artıran bir alışveriş merkezidir. Bot tarafından botlama sırasında kullanılabilir.
 3. Yansıtma Yansıtması Cast – Mirror Reflect, D12 ve üstü silahlarda bir silah becerisidir. Size bir canavara / oyuncuya yapılan hasarı yansıtma şansı vardır. Çoğunlukla canavarlarda işe yaramaz.
 4. Acil güçlendirme HP <X – Acil durum güçlendirmeleri, HP ayarlanan miktardan az olduğunda kullanılacaktır.
 5. Acil güçlendirme MP <X – Acil durum güçlendirmeleri, MP ayarlanan miktardan az olduğunda kullanılacaktır.
 6. Kötü durumda Cast Force Cure – Evrensel / saflaştırma çekimleri kullanmak yerine Force Cure kullanın Sadece Çince
 7. Kötü durumda Cast Force Therapy – Evrensel / saflaştırma çekimleri kullanmak yerine Kuvvet Terapisi uygulayın Sadece Çince
 8. Bir buff bittiğinde tüm buffları yeniden oluşturun – Bazı güçlendirmeler birbirine çok yakın biter ve birden fazla silah anahtarı gerektirebilir. Bu, bir buff bittiğinde tüm ikincil silah güçlendirmelerini yeniden oluşturmanıza olanak tanır.

Party Buffs

Parti güçlendirmeleri, partinizdeki (veya muhtemelen partinin dışındaki) başka bir oyuncuya uygulanan güçlendirmelerdir. Lütfen aynı güçlendirmeye sahip aynı oyuncuya aynı sınıftan birden fazla karakterin olmamasına dikkat edin.

 1. Parti Buffları listesi – Mevcut tüm parti meraklılarının listesi. Bir oyuncu eklemek için: buff adını seçin, sağ taraftan oyuncu adını seçin, solu gösteren ok düğmesine tıklayın.
 2. Düğme Ekle / Kaldır – Belirli bir parti güçlendirmesinden bir oyuncu ekler veya kaldırır.
 3. Oyuncu listesi – Parti üyeleri bu listede görünecek.

 

Uygun Fiyatlı Silkroad Online Ürünleri Satın Almak için >>> ”Buraya Tıklayın” <<<

İlgili Yazılar

Yorum

 1. serkan dedi ki:

  ph bot silkroad clienti bir türlü görmedi malesef

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir