Mint Prepaid Card, online ödemeleri anonim ve güvenli bir şekilde yapmak için çok uygun bir çözümdür. Mint Kart hakkında detaylı bilgileri, Paymentwall isimli yazımıza tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Mint Kart Nerelerde Kullanılır?

Mint Card 100 + Çevrim içi Online Oyun, Site ve benzer Platformlarda Güvenli ve ucuz bir şekilde ödeme yapmanızı sağlar.

Mint Prepaid Card’ı Ençok Kullanılan Oyunlardan öne çıkanlar Yazımızın devamında listelenmiştir.

Game of Thrones: Winter is Coming

2019 yılında yayınlanan ve Game of Thrones televizyon dizisi ile Buz ve Ateşin Şarkısı kitap serisine dayanan bir MMORTS video oyunudur.

Game of Thrones, Kara Elmas ve Diamond Satın alma ve yükleme nasıl yapılır hakında detaylı bilgiye Game of Thrones Elmas Yükleme adlı yazımızdan ulaşabilirsiniz.

R2games

R2Games veya kısaca R2 olarak da bilinen Reality Squared Games, Free To Play tarayıcı oyunları ve mobil oyunlarda uzmanlaşmış uluslararası bir çevrimiçi oyun yayıncısıdır. Öncelikle Asya’daki oyunları lisanslar ve küresel izleyiciler için yayınlar.

GTarcade

Yoozoo Games’in dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların hayallerine ilham veren oyunları getirmeye adanmış mobil ve tarayıcı oyun platformudur. Legacy of Discord, League of Angels serisi, Game of Thrones Winter is Coming ve Rangers of Oblivion gibi popüler oyunlarla GTarcade, oynaması ücretsiz oyunların standardını yükseltmeye devam ediyor. GTarcade artık oyuncuların favori tarayıcılarını ve mobil oyunlarını ek ödüller ve sorunsuz bir oyun deneyimi ile oynayabilecekleri bir PC platformu olan GTarcade Desktop’ı da sağlıyor.

GTarcade, YOOZOO Games Limited’in mülkiyetindedir. YOOZOO Games, 2009 yılında Lin Qi tarafından kuruldu. Merkezi Şanghay’da bulunan ve Hindistan’dan Almanya’ya kadar dünya çapında birden fazla ofisi bulunan YOOZOO, güçlü bir küresel dağıtım ağı oluşturmuştur. YOOZOO, birden fazla platformda birçok başarılı oyun yaratmaya ve 1 milyardan fazla kayıtlı oyuncuya yayınlamaya devam etti. Oyunları, oyuncular için unutulmaz anlar yaratmaya odaklanır ve onlara birinci sınıf IP aracılığıyla yeni deneyimler sunar.

League Of Angels

Zorlu ve çekişmeli mücadelelere sahne olan League of Angels de Elmaslar Marketten alışveriş yapmanızı sağlayan para birimidir. Elmaslarla oyun içi karakterinizi güçlendirebilir hedefinize emin adımlarla ulaşmanızda yardımcı olur. Elmas ve G JETON Satın alma ve yükleme işlemi nasıl yapılır hakkında detaylı bilgilere League of Angels Elmas Yükleme isimli yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Smeet

Smeet, üyelerin sanal bir ortamda hareket etmek için 2B avatar kullandığı tarayıcı tabanlı bir video oyunudur. Oyun Smeet Communications GmbH tarafından geliştirildi ve merkezi Berlin, Almanya’da. Smeet Coins, Vip Yükleme ve Satın Alma işlemi nasıl yapılır hakkında örnek resimli anlatıma Smeet Coins Yükleme isimli yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Softnyx Wolfteam

Wolfteam Reboot 2017 yılında Softnyx tarafından piyasaya sürülmüş, Wolfteam’in daha eski sürümünü içeren, daha eski karakterleri ve silahları içerisinde barındıran ve belirli zaman aralıklarıyla güncellemeler getirilerek yeniliklerin yapıldığı bir Wolfteam Sürümüdür.
Softnyx Wolfteam Cash Satın alma ve yükleme işlemi nasıl yapılır hakkında örnek resimli anlatıma Softnyx Wolfteam Cash isimli yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Siptv.app

Smart IPTV, İnternet protokolü üzerinden görüntü ve ses aktarımı. Tüm Dünya’da birçok televizyon istasyonları IP Video Server kullanarak İnternet üzerinden kendi yayınlarının izlenebilmesini sağlamışlardır. Smart IPTV Satın alma ve yükleme işlemi nasıl yapılır hakkında örnek resimli anlatıma Smart IPTV Satın Alma isimli yazımızdan ulaşabilirsiniz.

IMVU

imvu, 2004 yılında kurulmuş gerçeğe yakın sanal dünya ve sosyal ağdır. IMVU üyeleri yeni insanlarla tanışmak, sohbet etmek ve oyun oynamak için 3D avatarlar kullanmaktadır. IMVU’nun 2014 yılı itibarıyla 4 milyondan fazla aktif kullanıcısı vardır.
imvu oyunu için Ucuz Kredi (Credits) IMVU VIP, IMVU AP, AGE, Chat Room Slot, Host Token, imvu Evlilik Paketi Marriage Package vb. Gibi Ürünler Nasıl satın alınır veya yükleme nasıl yapılır hakkında örnek resimli anlatıma IMVU Kredi Yükleme isimli yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Webzen

Webzen, Güney Koreli bir video oyunları geliştiricisi ve yayıncısıdır. Şirket, iştirakleri ile birlikte tüm dünyada yazılım lisanslama ve ilgili hizmetler de yürütmektedir.
Webzen Wcoin, Mu Online Wcoin Paketleri Satın alma ve yükleme işlemi nasıl yapılır hakkında detaylı bilgilere, Webzen Wcoin Yükleme isimli yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Keydrop

CS:GO kasalarını açın, kuruş karşılığında en iyi görünümleri alın – Key-Drop.com Key-Drop Hediye Kartı Satın alma ve Yükleme işlemi nasıl yapılır hakkında detaylı bilgilere, Key Drop Bakiye Yükleme isimli yazımızdan ulaşabilirsiniz.

PUBG Mobile

PUBG Mobile, Tencent Games’in bir bölümü olan LightSpeed ​​& Quantum Studio tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir battle royale video oyunudur. PUBG: Battlegrounds’ın mobil oyun uyarlamasıdır ve 19 Mart 2018’de Android ve iOS için piyasaya sürüldü.

WYD Global

With Your Destiny (WYD), JoyImpact Co. tarafından geliştirilen ve dünya çapında Raid Hut Ltd. tarafından yayınlanan, oynaması ücretsiz bir fantezi MMORPG’dir. WYD Global: Episode IV – A New Origin, oyun topluluğunu yeniden birleştirmeyi amaçlayan yeni bir sunucudur. dünya çapında!

Depositphotos

Depositphotos, merkezi ABD, New York’ta bulunan telifsiz bir içerik pazarıdır. Şirket Kasım 2009’da Ukrayna’nın Kiev kentinde Dmitry Sergeev tarafından kurulmuştur.

Conquer Online

Conquer Online, antik Çin arka planına sahip çok oyunculu ve ücretsiz çevrimiçi MMORPG rol yapma oyunudur. Oyun 2003 yılında çıkışını yapmıştır. Dünyada yaklaşık 10 milyondan daha fazla kullanıcıya sahiptir. Oyun 2016 yılında Android platformunda çıkış yapmıştır.
co.99; TQ Digital Inc.’in mevcut MMOG başlıkları arasında “Conquer Online”, “Eudemons Online”, “Zero Online” ve “Heroes of Might and Magic Online” yer alıyor ve bunların tümü hem Çin’de hem de Amerika Birleşik Devletleri’nde yayınlandı.

Oasgames

2011 yılında kurulan Oasis Games, önde gelen bir küresel çok platformlu oyun yayıncısıdır. Oyunlarımız 16 farklı dile çevrildi ve 130’dan fazla ülkede yayınlandı ve dünya çapında 200 milyondan fazla oyuncuya ulaştı.

Tankionline

Tanki Online, AlternativaPlatform tarafından geliştirilen ve yine aynı şirket tarafından yayınlanan, tarayıcı tabanlı, 3D, çok oyunculu, oynaması ücretsiz bir video oyunudur. 4 Haziran 2009’da sunucularını açmıştır.

WEEB.TV

WEEBTV, kendi multimedya kanalınızı kolayca oluşturmanıza olanak tanır! Kendi TV’nizi veya radyonuzu oluşturun.

NetEase Games

NetEase, Inc., Çin merkezli bir internet teknolojisi şirketidir. Şirket, Haziran 1997 tarihinde Ding Lei tarafından kurulmuş olup çevrimiçi bilgisayar ve mobil oyunlar, reklam hizmetleri, e-posta hizmetleri ve e-ticaret platformları geliştirmekte ve işletmektedir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir