League of Legends Mağazanız, Riot’un sunduğu en iyi görünümlerden bazılarını potansiyel olarak cazip bir indirimle denemenin ve elde etmenin en iyi yoludur.

Dünyanın en çok oynanan MOBA türündeki strateji oyunlarından biri olan League of Legends’a gelen son güncelleme notlarıyla beraber League of Legends oyuncularının indirimli şekilde kostüm almasına olanak sağlayan Sana Özel Mağaza teklifleri tekrar oyuna dahil edildi.

Sana Özel Mağaza Nedir?

Mağazanız, oyuncuların son altı ay boyunca oynadıkları şampiyonlar için indirimli fiyata altı adede kadar kostüm bulabilecekleri League of Legends istemcisine sürekli olarak eklenen bir eklentidir. Çoğu zaman, size yalnızca gerçekten sahip olduğunuz şampiyonların görünümleri gösterilir, ancak durumun böyle olmadığı durumlar da vardır.

Riot’un İndirim Botu, hangi şampiyonların kostümlerini beğenebileceğinizi belirlemek için son altı aya ait maç verilerinizi kullanır. Bunlar genellikle bu süre içinde düzenli olarak oynadığınız şampiyonlar içindir, ancak aykırı değerler olabilir. Ardından Mağazanızı, değeri 1.350 RP‘ye kadar olan görünümler için tekliflerle dolduracaktır.

Mağazanıza Nasıl Erişebilirsiniz?

Mağazanızı bulmak son derece kolaydır. Sadece aşağıdaki adımları takip edin ve kişiselleştirilmiş skin tekliflerinizi görebileceksiniz. Umarım satın almak istediğiniz bir skin’e sahip olabilirsiniz!

  1. League of Legends istemcisini açın
  2. Sağ üstte, ‘Ganimetler’ ve ‘Mağaza’ logoları arasında ‘Mağazanız’ logosunu bulun
  3. ‘Dükkanınız’ üzerine tıklayın
  4. Altı açık kart görünür
  5. Görünümleri ve indirimleri ortaya çıkarmak için altı karta tıklayın

Mağazanızda Hangi Skinler Var?

Son altı ayda oynadığınız şampiyonların kostümleri Mağazanıza eklenecek. Riot, Mağazanızda hangi rastgele görünümlerin gösterileceğine karar vermek için son altı ayın oyun geçmişini puanlayan ‘İndirim Botu’ adlı özel bir bot kullanır.

Son altı ay boyunca belirli şampiyonlarla çok oynadıysanız, bu şampiyonlardan zaten başka kostümlere sahip olsanız bile, büyük olasılıkla bu şampiyonlar için teklifler alacaksınız.

Altı ay içinde League of Legends oynamayan herkes Mağazanızda rastgele bir görünüm çeşitliliğine sahip olacaktır, çünkü İndirim Botu sizin için ilginç görünümler aramak için gerekli verilere sahip olmayacaktır.

Sana Özel Mağaza kampanyası kapsamındaki teklifler için son tarih 29 Ağustos 2022!

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir