Joygame Hakkında Sıkca Sorulan Bazı Sorular..

Joygame, Türkiye’nin en büyük dijital eğlence platformlarından biridir. 30 milyonu aşkın oyuncusuyla 2009 yılından bu yana dijital eğlence sektöründe hizmet veren Joygame, Koreli Netmarble oyun şirketinin de markaları arasındadır. Platform yerel ve global çapta layık görüldüğü 50’den fazla ödülle de sektörün en başarılı isimlerinden biri olduğunu ispatlamıştır. PC oyunları, mobil oyunlar, web oyunları ve flash oyunlar alanlarında hizmet veren Joygame üyelik sistemi üzerinden çalışır. Tek bir Joygame hesabı üzerinden her oyuna erişebilir, Joypara kullanarak da oynadığınız veya istediğiniz Joygame oyunlarını seçerek “Oyun İçi Nakit”e çevirebilirsiniz. Yani satın aldığınız Joypara’ları istediğiniz herhangi bir oyuna çevirerek oyun keyfinizi kesintisiz sürdürebilirsiniz.

Wolfteam Oyununun Hikayesi

Wolfteam’in kuruluş amacı, Anti-Epoxyn’ın yarattığı güç ile insanüstü performans gösteren, askeri taktikler ve casusluk gibi stratejilerde dünya çapında rakibi olmayan özel bir tim haline gelmekti.

Yakın zamanda mutlak insan sağlığını bulma, koruma ve yaşatma araştırmaları sırasında DNA’ları kurtlarınki ile benzeşen kimi insanlar keşfedildi.

Bu insanların çoğunun mükemmel fiziksel performans gösteren atletler ve paralı askerler olduğu ortaya çıktı ve hepsinin diğer insanlardan daha kısa bir yaşam süresi olduğu saptandı.

“Epoxyn” adlı yeni ilacını, DNA’ları kurtlara benzeyen insanların tedavisi için piyasaya çıkaran uluslararası şirketler grubu Pfien, aynı zamanda tam olarak ters tepki yaratan Anti-Epoxyn’i buldu ve büyük bir gizlilik içinde bu zehri Fransız Ordusu’na sattı.

Fransız Ordusu, WolfTeam yani Kurt Takımı adında, 2. Yabancı Lejyon olarak da bilinen yeni ve özel bir güç kurdu. Kurulan bu takım için dünya çapında araştırmalar yapan Fransız Ordusu, buldukları özel birliklerle Wolfteam’i gün geçtikçe güçlendirdiler.

Takıma girebilmenin tek kuralı, basit bir fizik testinden geçmek ve Anti-Epoxyn’e uyumlu olunup olunmadığını anlamak için yapılan kan testiydi. Yabancı Lejyonlar kurallarına göre, Lejyona alınan birliklerin yaşları, fiziksel kabiliyetleri ve kendi ülkelerinde yasal olmayan işlere bulaşıp bulaşmadıkları herhangi bir değer taşımıyordu.

WolfTeam’in kuruluş amacı, Anti-Epoxyn’in yarattığı güç ile insanüstü performans gösteren, askeri taktikler ve casusluk gibi stratejilerde dünya çapında rakibi olmayan özel bir tim haline gelmekti.

WolfTeam’in ünü sürekli olarak büyüdü ama zaman ilerledikçe Fransız Ordusu bu gücün kontrolden çıktığını fark etti. WolfTeam takımındakiler, görevlerini tamamladıktan sonra gereksiz zararlar veriyorlar, savaştıkları bölgeyi darmadağın ediyorlar ve bir kere saldırganlığa başladıklarında hiç bir emre itaat etmiyorlardı.

Her WolfTeam’in bir lideri vardı ve takım üyeleri liderlerine eksiksiz olarak itaat etmek zorundaydı. Ama zamanla, WolfTeam savaşçılarının rütbe ile orantılı olmayan bir takım içi düzeni oluşmuştu. Fransız Ordusu bu düzensizliğin Anti-Epoxyn’in bir yan etkisi olduğunu düşündü ve Pfien ile birlikte araştırma başlattı.

Bir gün, yedi WolfTeam üyesi savaş bölgesi dışında birbirlerine girdiler. Askeri Polis ve Pfien’in araştırmacıları konuyu çözüme ulaştırmak için bölgeye sevk edildiler ama suikasta kurban gittiler; bu noktadan sonra tüm WolfTeam üyeleri ordu ile bağlarını kopardılar.

WolfTeam üyeleri artık ordudan bağımsız paralı askerler olarak yaşamlarını sürdürüyorlar ve Fransız Ordusu’nun kendilerini kovalamasına karşı tüm güçleri ile savaşıyorlar.

Wolfteam Oyun içi Karakterler – Efsaneler

48 Milyon Oyuncusu ile Türkiye’nin En Çok Oynanan Online %100 Türkçe İçerikli FPS Oyunu Wolfteam’in En Güçlü Oyun içi Karakter Kadrosuna Sahip Olan Efsane Karakterleri İncele. Her Bir Karakterin Kendine Özgü Farklı Efsane Özellikleri Olduğunu Unutma. Sen de Kendine Yakın Hissettiğin Efsaneyi Seçerek Oyun Skorları Kazanmaya Herkesten Bir Adım Önde Başla. Oyunun Efsanesi Olmak İstiyorsan Seçtiğin Karakter ile Birlikte Oyuna Gel! Efsane Ateş ve efsane Barut rakiplerini yere sermen için seni bekliyor!

insan karakterler..

ATEŞ
BANE
BARUT
RAYNOR
OG KARAKTERİ KIRMIZI
OG KARAKTERİ MAVİ

Wolfteam Rütbeleri

Kıdemli Başkomutan, Kıdemli Tümenbaşı, Destansı Kahraman, Baş Komutan, Tümen Başı, Kahraman, Paşa, Mareşal, Tuğgeneral, Tümgeneral, Korgeneral, General, Orgeneral

Wolfteam Oyun Modları

İŞGAL MODU
5 üsse sahip haritada verilen zamanda hangi takım daha fazla üssü ele geçirirse oyunun galibi olur.
Oyuncular üs etrafında kalmasıyla üssün yönetimi el değiştirir ve ne kadar oyuncu üstte toplanırsa üs, o kadar hızlı işgal edilir. Üslerin önem sıralamasına göre üs ele geçirilmeli ve gerekli zaman ihtiyacı ve üssün önemi bu koşullara bağlı olarak değişmektedir.

ÖLÜM OYUNU MODU
Bu modda hangi takım daha fazla öldürme puanı alırsa oyunu da kazanır. Oyundaki en fazla öldürme puanı elde eden oyuncuya ‘’KRAL’’ ünvanı verilir. Başka bir oyuncu Kral’ı öldürürse iki öldürme puanı elde eder. Kral Öldü Yaşasın Yeni Kral!

YIKIM MODU
Kırmızı takım bombayı yerleştirir ve bu bomba patlayana kadar bölgeyi korumak zorundadır. Mavi Takım ise bombanın yerleştirilmesini engellemek ve bomba yerleştirilirse de bombayı imha etmek zorundadır.
Eğer bomba patlamadan önce rakip takımın tüm üyeleri yok edilirse oyun kazanılmış olur. Bomba patladığında Kırmızı Takım, bomba imha edilirse de Mavi Takım oyunun galibi olur.

KURT AVI MODU
Kurtlar vs İnsanlar. Tarafını seç ve oyuna başla! Wolfteam’in en sürükleyici oyun modlarından Kurt Avı Modunda 1 veya 2 Kral Kurt vardır ve bu Kurtlar insanları öldürdüğünde, öldürdüğü insanlar kurt olurlar. Kurt takımının amacı herkesi öldürüp kurda çevirmekken insanların amacı bütün kurtları öldürüp oyunu kazanmaktır. Kral Kurtların bazıları, Lusian, Asmon, Leviathan ve Bahama. Kurtlar insan mermilerine karşı oldukça dayanıklıdır.

Kurt Avı Yan Modaları

İsyan
Bu modda kurtlar oldukça zor ölür ve kurtlar insanlara göre üstündürler.

Hâkimiyet
Hem insanlar hem de Kurtlar eşittir ve normal can alabilir, normal öldürülebilir.

Karşı Atak
Bu modda insanlar kurtlardan katça üstündürler insanlar kurtlara göre daha zor ölürler.

UYKU MODU
Uyku modu, düşmanların uyutulduğu ve takım arkadaşlarının uyandırıldığı bir moddur. Takım işbirliği bu modda oyunu kazanmanın tek yoludur. Bu zorlu savaşta hayatta kalan oyuncular takım arkadaşlarını uyandırabilir. Karşı takımın bütün oyuncularını öldüren takım kazanır. Verilen sürede en çok oyuncusu hayatta kalan takım oyunu kazanır. Rakipleriniz siz takım arkadaşınızı uyandırırken sizi vurabilir, aman dikkatli olun!

Eğer verilen süre sonunda iki takımın eşit sayıda oyuncusu ayaktaysa oyun denge bozuluncaya dek devam eder.

Wolfteam Ceza Sistemi

Ceza Sistemi ve Oyun Kuralları; oyunda adaleti sağlamak, oyuncularımıza eğlenceli bir oyun ortamı sunmak için hazırlanmıştır.

1 – ODA/EŞYA SATIŞI, ODA MEŞGUL ETME, KURAL DIŞI ODA ADI

2 – SESSİZLİK CEZALARI/KÜFÜR, HAKARET & REKLAM

3 – OYUN TEKNOLOJİSİNE MÜDAHALE/KLANLAR (HİLE, 3. PARTİ PROGRAM)

4 – HWID (DONANIMSAL UZAKLAŞTIRMA)

5 – HESAP SATIŞI/PAYLAŞIMI (GÜVENLİĞİ)

6 – OYUN HATALARINI SUİSTİMAL VE HAKSIZ KAZANÇ

7 – FARKLI KİMLİĞE BÜRÜNME

8 – KURAL DIŞI İSİM

9 – TEHDİT, ŞANTAJ, İLLEGAL İÇERİKLİ YAZIŞMALAR

10 – DİNİ, SİYASİ VE ETNİK İÇERİKLİ YAZIŞMALAR

11 – ETKİNLİKLER

12 – OYUN GÖREVLİSİ (OG) İNİSİYATİFİ

13 – EK KURALLAR & UYARILAR

14 – WOLFTEAM OYUN GÖREVLİLERİ

Joygame Oyunları

Joygame PC oyunları, mobil oyunlar gibi toplam 4 farklı kategoride yer alan oyunlara ulaşmanızı sağlar. PC oyunları arasında oldukça popüler oyunlardan biri Wolfteam olarak öne çıkar. Türkiye’nin en iyi FPS (Saniyelik Görüntü Sayısı) oyunlarından biri olarak da bilinen Wolfteam kurtadamlar ile insanların savaşını konu edinen, fantastik bir oyundur. Wolfteam ile çevrimiçi ve dünyanın birçok bölgesinden bağlanan oyuncularla da karşılıklı olarak oynayabilirsiniz. İlerlemeli ve macera dolu oyunları sevenler için PC oyunları kategorisinde Hounds: The Last Hope oyunu da bulunmaktadır. Önce Asya pazarında satışa çıkan oyun da zombilere benzer bir ordu tarafından ele geçirilmiş dünyada geçen, fantastik temaya sahip bir oyundur. Japonya’da oldukça sevilen bu oyun Türkiye’ye, bünyesinde Joygame platformunu da bulunduran Netmarble tarafından getirilmiştir. Zengin bir listeyle karşınıza çıkan Mobil Oyunlar kategorisinde de macera dolu, nefes kesici, eğlenceli pek çok oyun bulabilirsiniz. Stratejik oyunları sevenler Paramanya oyunu ile zamanın nasıl geçtiğini unutabilir. Zar atmalı online bir oyun olan Paramanya, masa oyunlarına yeni bir heyecan katmayı bilen oyunlar arasında. Lineage 2: Revolution oyununun teması ise bir festival zamanında, partinin tadını çıkarmaya dayanır. İlerlemeli ve görev yaptıkça yeni bölümlere geçilebilen bir oyundur. Savaş temalı daha pek çok oyunu da bulabileceğiniz bu kategoriyi ise Web Oyunları ve Flash Oyunlar takip eder. Oyun keyfini dilediğiniz cihaz üzerinden kesintisiz sürdürmenizi sağlayan Joygame zengin içerikleriyle sayısız oyuncu kesimine hitap ediyor!

Wolfteam Nakit, Joy Para Nasıl Satın Alabilirim?

GameJETON Güvencesi ile Sitemizden Ucuz Wolfteam Nakit, Joy Para Satın Alabilirsiniz. GameJETON.com Sitemizden üyeliksiz veya üyelik oluşturarak alışveriş yapabilirsiniz. Sitemiz üzerinden tüm kredi kartı türleri ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı bankalarımızla kredi kartlarınız ile taksitli oyun alışverişi yapabilirsiniz. Anlaşmalı bankalarımıza yapacağınız havale işleminin ardından site bakiyenizle de anında ürün satın alabilirsiniz. En Ucuz Joygame Ürünlerini incelemek ve Güncel Fiyatları görmek için Buraya Tıklayabilirsiniz.

Wolfteam Nakit Çeşitleri ve Fiyatları Nelerdir

GameJETON.com Sitemizde 9 Farklı Çeşitte ve Miktarlarda Joypara, Wolfteam Nakit Satılmaktadır.

1.000 WolfTeam Nakit 3,22 TL

1.875 WolfTeam Nakit 5,90 TL

3.850 WolfTeam Nakit 11,68 TL

5.000 WolfTeam Nakit 14,90 TL

8.000 WolfTeam Nakit 23,36 TL

12.250 WolfTeam Nakit 35,05 TL

21.250 WolfTeam Nakit 58,41 TL

35.000 WolfTeam Nakit 93,46 TL

45.000 WolfTeam Nakit 115 TL

Wolfteam sistem gereksinimleri neler?

Ülkemizde JoyGame tarafından yayınlanan ve en çok oynanan oyunlar arasında yer alan Wolfteam hangi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyuyor? İşte Wolfteam oynamak için minimum ve önerilen sistem gereksinimleri..

En düşük sistem gereksinimleri:

 • İşletim Sistemi: Windows 2000
 • İşlemci: Pentium 1.4 GHz
 • RAM: 1 GB
 • Ekran kartı: 256 MB GeForce 5700
 • Gereken disk alanı: 2 GB
 • Direct X: 9.0c

Wolfteam sistem gereksinimleri önerilen:

 • İşletim Sistemi: Windows XP SP3 – Vista SP2 – Win 7 ve üzeri
 • İşlemci: Pentium 4 (2.2 GHz)
 • RAM: 2 GB
 • Ekran kartı: 512 GeForce 6800 veya üstü
 • Gereken disk Alanı: 2 GB
 • Direct X: 9.0c

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir