IMVU Katmanlı Vip Hakkında Sıkça Sorulan Bazı Sorular.

Katmanlı VIP Programı nedir?

IMVU’nun yeni Katmanlı VIP programı, keyfini çıkarabileceğiniz daha fazla özellik ve avantajın yolunu açıyor! Şimdi kaydolun ve özel VIP topluluğunun bir parçası olun!

VIP Katmanları nelerdir?

Gold, Platinum, ve Diamond olmak üzere 3 benzersiz VIP katmanından birini seçebilirsiniz.

Her bir VIP Katmanının maliyeti, fiyatı nedir?

Gold Vip Özellikleri ve Avantajları Nedir?

Ayda sadece 4,99$’a VIP Gold Tier’daki harika özelliklerin keyfini çıkaracaksınız! VIP Gold’u IMVU Next veya IMVU Mobile üzerinden Mint Card ile satın alabilirsiniz.

Gold Vip olarak bu yeni ve özel özelliklerin keyfini çıkarın:

Alışveriş deneyiminize eklemek için ekstra 1.000 (Mobil) veya 2.000 (Web) aylık Kredi kazanın!
Etkinlikleriniz aracılığıyla diğer kullanıcılarla bağlantı kurabilmeniz için bir Canlı Oda Simgesi alın.
Odanızı arkadaşlarınızla herkese açık olarak paylaşmak için bir Sohbet Odası Yuvası edinin.
Her ay Özel VIP Hediyelerin tadını çıkarın!
VIP ile ilgili tüm endişeleriniz için Öncelikli Destek! Canlı Sohbet veya Yardım Bileti aracılığıyla imvu ile iletişime geçebilirsiniz.
Yeni Ses akışı özelliğine ölçülü erişim!
Canlı Odalar aracılığıyla diğer kullanıcılardan İpuçları alarak Kredi kazanın.

Daha fazla Avantaj ve Özelliğe sahip olmak istersem ne yapmam lazım?

Yükseltme? Sorun değil. Diğer özel ayrıcalıklar ve özellikler kazanmak için Platinum ve Diamond gibi daha yüksek VIP Katmanlarına göz atabilirsiniz.

Halihazırda eski VIP programımıza aboneyseniz, program bitene kadar özelliklerini kullanmaya devam edebileceksiniz. Bundan sonra, yeni VIP Katmanlarından birini satın alabilirsiniz.

Ancak, mevcut aboneliğinizi iptal etme ve ardından yeni katmanlara yükseltme seçeneğiniz de vardır. Bu süreçle ilgili daha fazla yardım için Canlı Sohbet veya Yardım Bileti aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz .

Bir VIP Seviyesinden diğerine geçiyorsanız, bunu basit bir satın alma işlemiyle yapabilirsiniz! Bu makalede Katmanlarınızı nasıl değiştireceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinin .

Lütfen Dikkat: Artık IMVU’da satın almak için Eski VIP sunmuyoruz. Bu, tekrar VIP olmaya hazır olduğunuzda Eski VIP’den ayrılmayı seçerseniz, yalnızca Katmanlı VIP satın alma seçeneğiniz olacağı anlamına gelir.

VIP Platinum nedir?

Platinum Katmanı, size bildiğiniz ve sevdiğiniz tüm VIP avantajlarının yanı sıra daha fazlasını sunan, yaratıcılığı artırılmış bir programdır!

Bu yeni katmanla, tüm IMVU deneyiminizi değiştirebilecek gelişmiş ve gelecek özelliklerden yararlanabilirsiniz. Bu katman, Oluşturucu Programına erişimin kilidini açar.

VIP aboneliğinizden en iyi değeri alın ve en popüler VIP seviyemize katılın!

Platinum Vip Özellikleri ve Avantajları Nedir?

Ayda 9,99 ABD Doları karşılığında VIP Platinum Katmanının gelişmiş özelliklerinden yararlanabilirsiniz! VIP Platinum’u IMVU Next veya IMVU Mobile üzerinden Mint Prepaid Card Pin Kodu ile satın alabilirsiniz.

Bu özel VIP Platinum özelliklerinin keyfini çıkarın:

 • Profilinizdeki Platinum VIP Rozeti + Host Shield ile VIP statünüzü esnetin!
 • Ayda 2.000 ( Mobil ) veya 5.000 (Web) VIP Kredisi ve ayrıca aylık olarak biriktirilen 200 Bağlılık Kredisi (ayda 2.400’e kadar mobil veya 7.400 masaüstü ek Kredi) kazanın.
 • Kendi etkinliğinize ev sahipliği yapmak mı yoksa sadece arkadaşlarla takılmak mı? 2 Canlı Oda + 5 Sohbet Odası Simgesi Alın!
 • Yeni Ses Akışı özelliğine ölçülü erişim!
 • Özel olarak söyleyeceğin bir şey var mı? Odalarda Fısıldama yeteneği kazanın.
 • Arkadaşlarla alışveriş? Shop Together ile yanınızdayız!
 • Canlı Odalar aracılığıyla diğer kullanıcılardan İpuçları alarak Kredi kazanın.
 • Yaratıcı olmak ister misiniz? İçerik Oluşturucu araçlarına erişimin başladığı yer burasıdır!
 • VIP ile ilgili tüm endişeleriniz için Öncelikli Destek! Canlı Sohbet veya Yardım Bileti aracılığıyla IMVU ile iletişime geçebilirsiniz.
 • Reklamlardan bıktınız mı? Platinum statüsü, tüm üçüncü taraf reklamlarından kurtulur!
 • Sadece VIP’e özel eğlenceli Avatar Eylemlerine erişin!
 • Daha fazla tasarruf mu istiyorsunuz? Ayrıca IMVU Kataloğu’ndaki her şeyde %5 indirim alacaksınız!

Ya zaten eski VIP’e sahipsem?

Eski VIP programının birkaç aylık ödemesini yaptıysanız, bitene kadar özelliklerini kullanmaya devam edebileceksiniz. Bundan sonra, yeni VIP Katmanlarından birini satın alabilirsiniz.

Ancak, mevcut aboneliğinizi iptal etme ve ardından yeni katmanlara yükseltme seçeneğiniz de vardır. Bu süreçle ilgili daha fazla yardım için Canlı Sohbet veya Yardım Bileti aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir VIP Seviyesinden diğerine geçiyorsanız, bunu basit bir satın alma işlemiyle yapabilirsiniz!

Diamond Vip Özellikleri ve Avantajları Nedir?

VIP Diamond Tier, tamamen yeni ayrıcalıklı özelliklerle en üst düzey IMVU deneyimini sunar. Diamond VIP Katmanı, IMVU’nun gelişiminin en uç noktasında olmanızı sağlarken aynı zamanda diğer kullanıcılarla yepyeni yollarla etkileşim kurmak için sınırsız erişimin kilidini açar.

Ayda 19,99 $ karşılığında VIP Diamond Tier’in benzersiz özelliklerinden yararlanacaksınız! VIP Diamond IMVU Next veya IMVU Mobile üzerinden Mint Kart ile satın alabilirsiniz.

VIP Diamond neler sunuyor?

 • Ücretsiz 3.000 (Mobil) veya 6.000 (Web) aylık Kredi , ardışık her ay 200’den fazla Sadakat Kredisi (mobil cihazlar için ayda 2.400’e kadar ek kredi veya web için 8.400’e kadar) ile düşene kadar alışveriş yapın.
 • Mevcut ve gelecek Canlı Akış özelliklerine sınırsız erişim elde edin.
 • Profil Kartınızda Elmas ve Konak kalkanlarınızı esnetin.
 • IMVU Kataloğu’ndaki her şeyde %5 indirim kazanın!
 • Fısıltı ve yalnızca VIP’ye özel Avatar Eylemleri gibi özel özelliklere erişimle durumunuzu gösterin.
 • 10 ücretsiz Sohbet Odası yuvası ile odalarınızı gösterin.
 • 3 Canlı Oda Simgesi ile hayran kitlenizi oluşturun.
 • Canlı Sohbet ve Yardım Biletleri için öncelikli müşteri desteği alın.
 • Yeni Ses akışı özelliğine sınırsız erişim!
 • Arkadaşlarla alışveriş? Shop Together ile yanınızdayız!
 • Yaklaşan sosyal ve dolap kontrol özelliklerine özel erişim elde edin.
 • Yaratıcılık havasında mı? Yaklaşan Oluşturucu özellikleri de dahil olmak üzere Oluşturucu Programına erişin.
 • Rozetlerde ekstra %10 indirim kazanın (yalnızca Web için)
 • Çark beğendin mi? Günlük ücretsiz ekstra Günlük Çark Döndürme kazanın!

Eşsiz sosyal özellikleriyle VIP Programının Elmas Katmanı, ilgi odağı olmak için ihtiyacınız olan tek şey. Bu katman, son teknoloji akış özelliklerimize anında sınırsız erişim sağlar. Artı Diamond VIP’ler, yakında piyasaya sürülecek yeni özellikler için ilk sırada!

Katmanlı VIP Programı ile eski VIP Programı arasındaki fark nedir?

IMVU’nun yeni Katmanlı VIP programı size daha fazla özellik ve daha fazla seçenek sunuyor! Üç VIP Katmanımızla statünüzü gösterin: Altın, Platin veya Elmas.

Kimler Katmanlı VIP almalı?

Daha fazla Kredi almak, partilere ev sahipliği yapmak, çılgın alışverişler yapmak, Sesinizi paylaşmak, video oynatmak ve IMVU’nun sunduğu en iyi hizmeti almak istiyorsanız, Katmanlı VIP tam size göre!

Katmanlı VIP’i nasıl satın alabilirim?

GameJETON Sitemiz üzerinden Ucuz Mint Card Pin kodu Satın Alarak, imvu sitesinden kolayca Vip Katmanları alabilirsiniz. Sitemizde Bulunan IMVU ürünlerine Buraya Tıklayarak ulaşabilir; IMVU Sitesine Mint Card ile Nasıl Ödeme Yapılır Hakkında Örnek Videolu anlatıma Buraya Tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca Blog Sayfamızda IMVU Kredi Yükleme, Satın alma işlemi nasıl yapılır hakkındaki makalemizi inceleyebilirsiniz. Buradan Örnek Resimli Anlatıma ulaşabilirsiniz.

Bir arkadaşıma Katmanlı VIP verebilir miyim?

Hayır, Kademeli VIP bir arkadaşınıza hediye edilemez, ancak yine de onlara Kredi Hediye ederek, istek listesinden öğeler göndererek veya VCOIN göndererek hediye verebilirsiniz.

Eski VIP programına ne oluyor?

Yeni VIP Katmanı sunulduğundan eski VIP Mirası artık Mağaza’dan satın alınamaz.

VIP Katmanlarını nasıl değiştiririm?

Bu kolay! Mevcut VIP Katmanınızdan aboneliğinizi iptal etmenize gerek yok. Yeni bir VIP Katmanı satın alarak istediğiniz zaman yükseltmeyi veya düşürmeyi seçebilirsiniz!

VIP statümü yükseltir veya düşürürsem Sadakat Kredilerime ne olur?

Sadakat Kredisi (Platin ve Elmas) olan 2 plan dahilinde yükseltme ve düşürme yaparsanız, Sadakat Kredileri, abonelik kesintiye uğramamış gibi devam eder.

Altın VIP’ye düşürürseniz VIP, aylık Sadakat Kredileri durur ve 30 gün sonra Sadakat Kredileri ile mevcut konumunuzu kaybedersiniz. 30 gün içinde tekrar yükseltme yaparsanız, VIP Sadakat Kredileri kesintiye uğramamış gibi devam eder.

Mobil tabanlı bir abonelikten Masaüstü tabanlı bir aboneliğe nasıl geçebilirim?

Öncelikle Apple App Store veya Google Play üzerinden devam eden Mobil aboneliğinizi iptal etmeniz gerekiyor. Ardından, Desktop’a giriş yapabilir ve oradan abone olabilirsiniz. Şu anda farklı bir VIP Katmanı da satın alabilirsiniz.

IMVU’nun Evlilik Paketi hakkında Sıkça Sorulan Bazı Sorular için Diğer Makalemize Buradan Ulaşabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir