Habbo Hotel Hakkında

Habbo (veya önceden bilinen adıyla Habbo Hotel), Gençlere ve yetişkinlere yönelik bir sosyal ağ hizmeti ve çevrimiçi topluluğudur. İnternet sitesinin sahibi ve işletmecisi, Azerion ağı altındaki bir Fin şirketi olan Sulake’dir. Oyun, 2000 yılında aktif oldu ve 150’den fazla ülkede kullanıcıları olan dokuz çevrimiçi topluluğu kapsayacak şekilde genişledi. Ağustos 2012 itibarıyla, 273 milyonun üzerinde kullanıcıya sahiptir ve site, ayda ortalama 5 milyon tekil ziyaretçi tarafından ziyaret edilmiştir. Habbo kullanıcılarının %90’ının 13-18 yaşları arasında olduğu açıklanmıştır.

Habbo, kullanıcıların kendi Habbo karakterlerini oluşturmalarına, otel odaları tasarlamalarına, yeni arkadaşlarla tanışmalarına, diğer oyuncularla sohbet etmelerine, partiler düzenlemelerine, sanal evcil hayvanlara bakmalarına, görevleri tamamlamalarına, oyun oluşturmalarına ve oynamalarına olanak tanır.

Habbo Nedir?

Habbo, içerisinde yarattığın avatarın ile arkadaşlar edinip sohbet edebileceğin, odalar kurarak oyunlar tasarlayıp oynayabileceğin ve yaratıcılığını kullanarak çok daha fazlasını yapabileceğin çevrimiçi ve piksel sanat tarzı ile oluşturulmuş sanal topluluktur. Harika insanlarla dolu bu ilginç yerde nerdeyse her şey mümkün…

Bir Oyundan Daha Fazlası..

Habbo’da keyifli vakit geçirmenin tek yolu avatarını son moda kıyafetlerle giydirmek değildir. Yüzyılın mimarı olup büyüleyici binalar inşa etmek ister miydin? Mimarlar Kulübü tam sana göre! Çılgın oyun kurma becerilerini herkese göstermek ve arkadaşlarını şaşırtmak ister misin? Yarışmalarımıza katıl! Selfi ve komik fotoğraflar çok mu hoşuna gidiyor? Kamera özelliğimizde eğlence sınırsız!

Topluluğunu Bul

Arkadaşlarınla sohbet edip takılmaktan mı hoşlanıyorsun? Habbo Grupları, forumları ve rol yapan topluluklar başlangıç için iyi seçenekler. Orduya katıl be görev için üniformanı giy, pelerinini kuşan ve dünyayı kurtar, podyumda boy göstermek için Hobbo Modasını takip et, hemşire ol ve piksel hayatlar kurtar. Şimdi katıl ve sonsuz rol yapma olanaklarını keşfetmeye başla!

Arkadaş Edin

“Bir Habbo’ya tıklayın, arkadaşınız olmalarını isteyin veya onlara yıldız tozu verin!”

Kendini ifade et

Habbo için yaratıcılık ve orijinallik Habbo! Her hafta katılman için birçok harika yarışma düzenlenir. Oda tasarımından fotoğraf çekimine, piksel videolardan labirentlere sanatsal kabiliyetlerini ortaya çıkaracak ve harika başarılar ve ödüller kazanabileceğin tonlarca fırsat!

Herzaman Ücretsiz Oyna

Habbo ücretsiz oynanan bir oyundur, yani tek kuruş bile ödemeden binlerce odayı gezebilir, görevleri tamamlayabilir, sohbet edebilir ve ödüller kazanabilirsin!

Bazı oyun için ‘ekstralar’; evcil hayvanlar, Habbo Kulüp üyeliği ve mobiler Habbo Kredisiyle satın alınabilirler.

Habbo Nasıl Oynanır

Karakterini oluşturdun, ana odana sahip oldun ve Hotel Yönetici neler yapabileceğin ile ilgili birkaç bilgi verdi… Sırada ne var?

İşte sana birkaç öneri:

Odaları Keşfedin

Gezgin tıklayın ve diğer Habbolar ile tanışıp sohbet edebileceğini herkese açık odalardan birini seçin.

Arkadaşlar Edinin

Habbo’nun üzerine tıkla ve Arkadaşlık teklifi yap veya saygı göster!

Habbo Vatandaşlığını Tamamlayın

Otelimizi biraz daha iyi tanımak için, otelin sağ üst köşesindeki Yardım aracı üzerine tıklayın.

Oyun Odalarını Ziyaret Edin

Oyun Merkezi odasını, Ana Odalar menüsünde bulabilirsiniz. Oraya vardıktan sonra Atari makinelerinden birine tıklayarak oyun odalarına gidebilirsiniz!

Habbo Kredi ve Elmas Nedir?

Habbo 195 Kredi ve 195 Elmas, Hotel içerisinde Mobiler, evcil hayvan ve hatta Habbo Kulübü üyelikleri gibi inanılmaz şeyler satın almak için kullanabilirsiniz!

Habbo oynamak için, Habbo Kredisine ihtiyacım var mı?

Hayır – Eğer ileride ekstra özellikler veya ürünler satın almak istiyorsanız kredilere ihtiyacınız olur.

Habbo Kredilerle ne alabilirim?

Habboya herkes ücretsiz katılabilir ve isteğe bağlı kredi satın alabilir. Kredilerle alabileceğiniz bazı ‘ekstralar’ sunuyoruz. Bunlar nelerdir:

  • Mobi. Odanı dekore etmek için mobi alabilir ve ne istersen tasarlayabilirsin! Mobiler otel içerisindeki alışveriş kartı simgesini olduğu Mağaza’dan bulunabilir.
  • HC üyeliği. 14 günlük veya daha uzun süreli HC üyeliği alabilirsin. (Habbo Kulüp üyeliği olarak da bilinir) Bu üyelik, özel kıyafetlere ulaşmanı ve bazı hediyeler almanı sağlar.
  • Habbo değişim. Kredilerinizi özel kredi mobileriyle değiştirebilir ve sonrasında diğer Habbolarla takas yapabilirsiniz.
  • Kıyafetler. Mobiler gibi kıyafetlere de alışveriş kartı simgesni tıklayarak Mağazadan ulaşabilir ve kredilerini kullanarak alabilirsiniz.
  • Evcil hayvanlar ve evcil hayvan aksesuarları. Bu ürünleri de yine Mağaza’dan bulabilirsiniz.
  • Grup mobileri. Bu kategoriye Grup afişleri, Grup bayrakları ve bunlar gibi diğer ürünler dahildir.

Habbo Ucuz Kredi ve Elmas Nerden alınır?

GameJETON Güvencesi ile Sitemizden Ucuz Habbo Kredi, HC, Elmas Satın Alabilirsiniz. GameJETON.com Sitemizden üyeliksiz veya üyelik oluşturarak alışveriş yapabilirsiniz. Sitemiz üzerinden tüm kredi kartı türleri ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı bankalarımızla kredi kartlarınız ile taksitli oyun alışverişi yapabilirsiniz. Bunların yanında Bitcoin ile ödeme, Bitcoin Cash ile ödeme ve Etherium gibi kripto para birimleri ile ödeme yapabilirsiniz. Anlaşmalı bankalarımıza yapacağınız havale işleminin ardından site bakiyenizle de anında ürün satın alabilirsiniz. En Ucuz Habbo Ürünlerini incelemek ve Güncel Fiyatları görmek için Buraya Tıklayabilirsiniz.

Habbo Club Nedir?

Habbo Kulüp, size standart üyelerimizden daha fazla ekstra özellikler sağlayan özel kulüp üyelik sistemidir. Habbo Club Habbo standart üyeliğinize ekstra kıyafetler, stiller, oda dizaynlarına sahip olabileceğiniz ve arkadaş listenize standart üyelerin sahip olduğundan daha çok Habbo eklemenize imkân sağlayan ve daha birçok özellik kazandıran özel bir kulüptür.

Mimarlar Kulübü Nedir?

Mimarlar Kulübü, (BC olarak da bilinir) Habbo içinde bulunan bir üyeliktir. Birliğe üye olduğunuzda, Mimarlar Kulübü deposundaki eşyaları kullanma hakkına, yer planlayıcısı kullanmaya ve bir dizi başka avantaja hak kazanıyorsunuz.

HABBO WAY

Habbo Way, Habbo Otel’de nasıl davranılması gerektiğini belirleyen bir rehberdir. Habbo’da eğlencenin anahtarı kurallara göre oynamaktır.

SOHBET

Arkadaşlarınla konuş, diğer Habboları tanı, tonlarca yeni arkadaş edin ve EĞLENCENİN tadını çıkar!

OLUŞTUR

Bırak da yaratıcılığın konuşsun, kendini ifade et! Tarz ve tasarımda sınırlarını zorla, odalar inşa et, muhteşem selfiler çek! Bir sonraki Pixel Picasso sen olabilirsin!

YARDIM

Tanımasan bile ihtiyacı olanlara yardım et, dost kazan! Her zaman diğer Habbolara karşı yardım sever ol çünkü ne zaman yardıma ihtiyacın olacağını bilemezsin!

TAKAS

Takas sayesinde kendi Mobi imparatorluğunu kur! Ticarete kabiliyetin varsa Pazar yeri tam sana göre, mobilerini satabilir, kredi biriktirebilir, uygun fiyata Mobiler satın alabilirsin.

OYUNLAR OYNA, EV SAHİPLİĞİ YAP

Arkadaşlarınla oyna hatta kendi oyunlarını yaparak ortalığı kasıp kavur! Başarılı bir oyun demek, diğer Habboların dahil olmak için can atacağı ve eğleneceği bir alan demek.

Habbo Karakterimi nasıl kontrol edebilirim?

Habbo’ya katıldıktan sonra, şimdi sıra oyun içerisinde Habbo karakteri ile neler yapabileceğini bilmekte. Aşağıdaki sık karşılaşılan soruların yanıtları yardımcı olabilir!

Nasıl sohbet edebilirim?

Oda içerisindeyken ekranın altındaki “sohbet giriş kutusu” düğmesini tıklayıp daha sonra konuşmak için geri dön tuşuna (ya da ‘enter’) tuşuna basın. Bu kadar basit!

Görünüşümü nasıl değiştirebilirim?

Görünüşünüzü değiştirmek çok kolay! Sol alt köşede bulunan avatarına tıkla ve çıkan menüden ‘Görünümler’i seç. Veya, odaya gidin ve Habbo’nuzu tıklayarak açılan kutudaki “Kıyafetlerim” seçeneğini seçin. Buradan yeni bir görünüşünüzü seçebilirsiniz. Habbo Kulüp (HC) üyeleri için, daha fazla renk ve kıyafet de mevcuttur.

Nasıl yürüyebilir, oturabilir ve uzanabilirim?

Yerdeki zemini tıklayarak etrafta dolaşabilir veya bekleyebilirsiniz. Habbo’nuz bu tıkladığınız alanda hareket edecektir. Oturmak veya uzanmak için, koltuk veya yatak altındaki zemini tıklamanız yeterli.

Nasıl dans edebilirim?

Dans etmek için, Habbo’nuz üzerine tıklayın ve açılan menüden “Dans”ı seçin.

Nasıl el sallayabilirim?

El sallamak için Habbo’nuz üzerine tıklayın ve açılan menüden “El Salla”yı seçin

Nasıl fısıltılı konuşabilirim?

Sizi duymasını istediğiniz Habbo’nun başının üstüne tıklayarak, ‘Fısılda’ seçeneğini seçin ve Sohbet kutusuna mesajınızı yazıp <Enter> veya <geri dön> tuşuna basın. Böylece mesajınızı sadece seçtiğiniz Habbo duyabilecektir.

Yorum

  1. Selim dedi ki:

    Habbo kredi stok eklemenizi bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir