Bize Nasıl Güvenebilirsiniz?

Bilgi Games Bilişim olarak, 2018 yılının Temmuz ayında sizlere hizmet vermeye başladık ve o günden bugüne hassasiyetle üzerinde durduğumuz en önemli iki konu; güvenliğiniz ve memnuniyetiniz.

GameJETON Destek-2

Güvenliğinizi nasıl sağlıyoruz?

GameJETON.com’un tüm sayfaları SSL sertifikası ile korunmaktadır. Böylece üye olurken veya ödeme yaparken vermiş olduğunuz tüm kişisel bilgilerin ve sitemizde yapmış olduğunuz tüm işlemlerin güvenliği sağlanmakta, gizliliği korunmaktadır. Kartla ödeme işlemlerinde, Türkiye’nin önde gelen ödeme kuruluşlarından PAYTR, PARAMPOS, PAPARA altyapısı kullanılmakta ve 3D secure güvenli ödeme sistemi ile işleminiz tamamlanmaktadır. Kart bilgileriniz, hiçbir şekilde GameJETON.com’da saklanmaz.

GameJETON Destek-1

Sorunsuz Kod (E-Pin) Güvencesi

Tüm ürünleri, doğrudan üretici firmalardan veya yetkili satıcılardan tedarik edip, ilgili firmaların güvencesiyle sizlere sunuyoruz. Bu nedenle kodlarda sorun yaşanma ihtimali son derece düşük olmakla beraber, olası sorunlarda doğrudan üretici veya yetkili satıcı durumundaki firma ile irtibata geçerek, sorunun en hızlı şekilde çözülmesini sağlıyoruz.

shield

Sitemiz Gümrük ve Ticaret Bakanlığına Kayıtlı ve izinlidir

Sitemizin iletişim kısmında devletin e-ticaret sitelerine sitelerinde göstermek zorunda olduğu; Şirket Ünvanı, Ticaret Sicil Numarası, Adres Bilgisi, Telefon Numarası, Mersis Numarası, Kayıtlı Kep Adresi bilgilerini sunuyoruz.

Bu bilgileri kullanarak doğruluğunu aşağıdaki linkten sitenin ara özelliğine GameJETON yazarak kendiniz de görebilirsiniz.

https://www.eticaret.gov.tr/sirketsorgula

Biz sektörde ki bir çok (site, şahıs) gibi KKTC menşeili veya kendilerini KKTC’deymiş gibi gösteren (site) değil, Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde faaliyet gösteren, ve Türkiye Cumhuriyeti’ne vergi ödeyen bir firmayız. Dolayısı ile karşınızda gerek yasal, gerekse yaşam alanında muhattap bulabileceğiniz bir zeminde bulunuyoruz.

GameJETON.com bir çok online oyunun, Ön ödemeli Kartların Distribütörü ve yetkili satıcısıdır.

GameJETON Destek-4

Yasal Olmayan veya Dolandırıcı Siteleri Hemen Şikayet Edin

Eğer  bir sitenin vergi mükellefi olmadan para kazandığını düşünüyorsanız; veya sattığı ürünlerin faturasını kesmiyorsa! Gelir İdaresine Şikayette bulunabilirsiniz.

https://intvrg.gib.gov.tr/

Bulunduğunuz ildeki Maliye yada Defderdarlık lardaki Gelir Bölümüne de direk şikayette bulunabilirsiniz.

Eğer bir sitenin yasal olmadığını ve vergi kaçakçılığı yaptığını düşünüyorsanız Vergi Denetim Kuruluna da şikayette bulunabilirsiniz.

https://www.hmb.gov.tr/vergi-denetim-kurulu-baskanligi

Neden GameJETON'u Tercih Etmelisiniz..!

GameJETON.com, online oyunlar için e-pin ve PC Oyunları için CD key başta olmak üzere, pek çok ürün/hizmet için dijital kod satışı yapan bir platformdur.

✔️ Başka sitelerdeki yüksek fiyatlardan sıkıldıysan.

✔️ Az ödeyerek çok daha fazla epin almak istiyorsan.

✔️ Anında teslimat ile hiç beklemek istemiyorsan.

✔️ %100 yetkili satıcı avantajı ile güvenli bir alışveriş deneyimine sahip olmak istiyorsan.

✔️ Size kolaylık sağlamak için, Türkiye’deki en popüler ödeme yöntemleriyle ortaklık kurduk.

✔️ Üye olmadan alışveriş yapma keyfi GameJETON’da. Kayıt olmanız gerekmez.

✔️ Yardımsever ve sorun çözme odaklı bir canlı destek ile karşılaşmak istiyorsan.

✔️ GameJETON’da satın alma işlemini tamamlamak yalnızca birkaç saniye sürer.

✔️ Sorunsuz hizmet verme konusunda %100 başarıya ulaşmış tek oyun firması.

Oyunda Zafer Senin Olsun istiyorsan’sa! GameJETON Ayrıcalıklarından Hemen Yararlanmaya Başla. Daima Oyuncunun Yanındayız.

Alışverişin esnasında aklına takılan her soru için canlı desteğimiz seninle! Keyifli alışverişler dileriz.