Bize Nasıl Güvenebilirsiniz?

GameYardim.com olarak, 2018 yılının Temmuz ayında sizlere hizmet vermeye başladık ve o günden bugüne hassasiyetle üzerinde durduğumuz en önemli iki konu; güvenliğiniz ve memnuniyetiniz. 2020 Yılında GameJETON.com Sitemizi Hizmetinize Sunduk.

Güvenliğinizi nasıl sağlıyoruz?

Web ve mobil sitemizin tüm sayfaları SSL sertifikası ile korunuyor. Böylece üye olurken verdiğiniz kişisel bilgileri ve sitede yapmış olduğunuz tüm işlemleri şifreleyerek, hem bilgilerinizin hem de işlemlerinizin güvenliğini sağlamış oluyoruz.

Kredi kartı ile ödemelerde 3D Secure sistemi ile güvenli ödeme

Ödeme kanallarımız arasından kredi kartını tercih etmeniz halinde, Türkiye’nin önde gelen ödeme kuruluşlarından Param, PAYTR, GPAY, yine SSL sertifikası ile korunan ödeme sayfasına yönlendiriyoruz sizi ve 3D secure güvenli ödeme sistemi ile (kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra, bankanız tarafından cep telefonunuza gönderilen şifreyi ekrana girerek) ödeme yapıyorsunuz. Bununla beraber, kart bilgileriniz kesinlikle GameJeton’da saklanmıyor!

Ürünlerin tamamını, üretici firma ya da yetkili satıcılardan tedarik ediyoruz

Tüm ürünleri, doğrudan üretici firmalardan veya yetkili satıcılardan tedarik edip, ilgili firmaların güvencesiyle sizlere sunuyoruz. Bu nedenle kodlarda sorun yaşanma ihtimali son derece düşük olmakla beraber, olası sorunlarda doğrudan üretici veya yetkili satıcı durumundaki firma ile irtibata geçerek, sorunun en hızlı şekilde çözülmesini sağlıyoruz.

SİTEMİZ GÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞINA KAYITLI VE İZİNLİDİR.

Sitemizin iletişim kısmında devletin e-ticaret sitelerine sitelerinde göstermek zorunda olduğu; Şirket Ünvanı, Ticaret Sicil Numarası, Adres Bilgisi, Telefon Numarası, Mersis Numarası, Kayıtlı Kep Adresi bilgilerini sunuyoruz.

Bu bilgileri kullanarak doğruluğunu aşağıdaki linkten sitenin ara özelliğine GameJETON yazarak kendiniz de görebilirsiniz.

https://www.eticaret.gov.tr/sirketsorgula

Biz sektörde ki bir çok firma gibi KKTC menşeili veya kendilerini KKTC’deymiş gibi gösteren (site) değil, Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde faaliyet gösteren, ve Türkiye Cumhuriyeti’ne vergi ödeyen bir firmayız. Dolayısı ile karşınızda gerek yasal, gerekse yaşam alanında muhattap bulabileceğiniz bir zeminde bulunuyoruz.

Biz bir çok online oyunun, Ön ödemeli Kartların Distribütörü ve yetkili satıcısıyız.

Yasal Olmayan veya Dolandırıcı Siteleri Hemen Şikayet Edin..

Eğer  bir sitenin vergi mükellefi olmadan para kazandığını düşünüyorsanız Gelir İdaresine Şikayette bulunabilirsiniz .

https://intvrg.gib.gov.tr/

Bulunduğunuz ildeki Maliye yada Defderdarlık lardaki Gelir Bölümüne de direk şikayette bulunabilirsiniz.

Eğer bir sitenin yasal olmadığını ve vergi kaçakçılığı yaptığını düşünüyorsanız Vergi Denetim Kuruluna da şikayette bulunabilirsiniz.

https://www.hmb.gov.tr/vergi-denetim-kurulu-baskanligi