Ödeme

Bu sorun için en popüler çözümlere göz atın
Para tahsil edildi ancak kodu alamadım

1: GameJETON Siparişlerim sayfasına baktınız mı?

Satın aldığınız tüm ürünler, hesabınıza giriş yaptığınızda Siparişlerim Sayfasında mevcuttur. Siparişi görüyorsanız ve teslim edilmiş’se ancak dijital kodunuz yoksa lütfen Whatsap Destek Hattın’dan Bizimle iletişim kurun.

2: Satın alma işleminiz bir ön sipariş mi?

Lütfen bir ön sipariş kopyası satın alıp almadığınızı kontrol edin. Ürün ön sipariş ise (henüz çıkmadı) oyun çıkar çıkmaz oyununuzu alacaksınız.

3: E-Mail Spam klasörünü kontrol ettiniz mi?

Bazen bizden gelen E-Posta mesajları Spam, Gereksiz veya Tüm klasörünüze düşebilir. Orada arama yaptığınızdan emin olun.

4: Satın almak için kullandığınız e-posta adresini kontrol ettiniz mi?

Lütfen satın alma işlemini gerçekleştirmek için kullandığınız E-Mail Adresinizi, Doğru Yazdığınızı kontrol ettiğinizden emin olun. E-Postayı girerken bir hata yaptığınızı düşünüyorsanız lütfen Bizimle Whatsap Destek Hattından iletişim Kurun.

Ödeme sırasındaki hatalar

1: Yeterli paranız olup olmadığını kontrol edin.

Ödemeyi tamamlamak için hesabınızda yeterli kredi olduğundan emin olun. Toplam harcama limitinizi aşıp aşmadığınızı da kontrol edebilirsiniz.

2: Sağlanan ödeme bilgilerinin doğru olup olmadığını kontrol edin.

Kredi kartı numarası, son kullanma tarihleri, diğer ödeme hesabı bilgileri gibi ödeme bilgilerini doğru girdiğinizden emin olun.

3: Başka bir ödeme yöntemi denediniz mi?

Ödeme Yapmak için birden fazla seçenek vardır, farklı bir tane seçmek sorunu çözmeye yardımcı olabilir.

4: Ödeme anında verileri engelleyebilecek aktif yazılım.

VPN, Anti Virüsler, AdBlock gibi yazılımlar ödeme anında sorunlara neden olabilir. Durumunuz buysa, Lütfen bunları kapatın veya gizli modu kullanarak satın almayı deneyin.

5: Ödemeyi bankanızda yetkilendirin.

Sayfamızda bir satın alma işlemini tamamlamadan önce ödeme sağlayıcınız tarafından çevrimiçi işlemlere yetki vermeniz gerekebilir. Aksi takdirde bazı işlemler bankanız tarafından reddedilebilir.